2726

زنی میشناسید بدون حمایت خانوادش و رفتن به خونه پدری جداشده باشه؟چطوری؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

چیکارکرد یعنی؟

بدون حمایت اطرافیان چطور جدا شد ؟ کجا ساکن شد؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چیکارکرد یعنی؟ بدون حمایت اطرافیان چطور جدا شد ؟ کجا ساکن شد؟

گل گفتی سوالت قشنگه... منم میخام همچین کاری بکنم وازتجربیات دیگران استفاده کنم اعتمادبنفسم بالابره... 

کاربری جدیدنیستم قبلیموترکوندن... من پرند36هستم.... 

بله دوست خ@اهرم با یه دختر از شوهر پولدارش جدا شد بدون پولی خودشو به اب و اتیش زد کار پیدا مرد تو تالار و الان یه خونه نقلی اجاره کرده و میگ از زندگی با شوهر پولدارش خیلی بهتره با دخترش خوشبخته

بله 

البته شاغل بود با دو بچه 

یه خونه کوچولو اجاره کرد 

خیلی خیلی هم خوشحال بود

ولی ظرف چهار پنج ماه زندگیش عوض شد 

و با یه جنتلمن ازدواج کرد 

هنوز هم رو ابرها پرواز میکنه زندگی عالی 

بله  البته شاغل بود با دو بچه  یه خونه کوچولو اجاره کرد  خیلی خیلی هم خوشحال بود ...

چقد خوش شانس

بادوتا بچه تونس با یک جنتلمن ازدواج کنه.... 

حالا من سالهاس بااینکه بچه ای ندارم و حتا دوشیزه بودم، جرات نکردم جداشم...باخودم گفتم جدامیشم بدتر سرم میاد و آدم بدترم گیرم میفته....

2706