2733
2739
عنوان

وزنم داره خیلی میره بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 32 پست

به نظر منم برنج زیاد میخوری.هر بار فقط پنج تا قاشق برنج بخور.اگه دو روز یکبار بشه که بهتره.خودت رو با خورشت سیر کن.تا الان هم سیزده کیلو خوب پیش رفتی .نسبت به بعضیا که بالای بیست و پنج کیلو اضافه میکنن.

من دیروز خوندم نوشته بود دیگه نیمه دوم و سوم نهایت هفته ای باید 450گرم اضافه کرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سه کفگیر زیاد نیست؟نرمالش یک کفگیره . خوراکت خیلی زیاده.‌میان وعده هات میوه بخور. و اجیل بدون نمک. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
پس غذام زیاده سعی میکنم کم بخورم ولی فک کنم بخاطر کم تحرکیم باشه

دختر من كار ندارم حامله اي يا نه و ايا بايد تو حاملگي مصرف كربوهيدرات بالا باشه يا نه. 

ولي ٣ تا كفگيرررر . به نظرم مغزيجات جاش بخور  كه ولعت رو بگيره. اتفاقا تو داري تو برنج و نون زياده روي ميكني

جاش خرما و مغزيجات بخور سر دلت ميگيره مويز ببين حمش برا بارداري چطوره ولي واقعا جلو اشتهاي زياد ميكيره يا موز يا سفيده تخم مرغ( پروتئين) 

ببين اينا برا ادم معمولي

حامله رو خودت جستجو كن

به نظر منم برنج زیاد میخوری.هر بار فقط پنج تا قاشق برنج بخور.اگه دو روز یکبار بشه که بهتره.خودت رو ب ...

نمیدونم استرس کرفتم اصلا از خودم راضی نیستم فقط بدنم ی خوبی داره میدونم بعد زایمان زودمیام پایین سر دخترم تو۴۰روز ۷کیلو افتادم

2738

من برعکس شما ۲ هفته ست وزن اضافه نکردم نگرانم که بچه رشد نمیکنه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

مصرف برنجتون فکر میکنم زیاده

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
دختر من كار ندارم حامله اي يا نه و ايا بايد تو حاملگي مصرف كربوهيدرات بالا باشه يا نه.  ولي ...

اس دددم به دکتر تغذیه نی نی سایت میگه باید ت این ماه ها۳۲۰۰کیلو کالری مصرف داشته باشی با برنامه کرفس پیش رفتم یه چند روز خیلی زیاده تازه کالری اضاف میاوردم نهایت تا ۲۲۰۰کیلو کالری مصرف داشتم درروز گیج شدم ول کردم حالا از امروز نون وبرنجو بزارم کنار کمتر کنم خداکنه ج بده 

اس دددم به دکتر تغذیه نی نی سایت میگه باید ت این ماه ها۳۲۰۰کیلو کالری مصرف داشته باشی با برنامه کرفس ...

چه جوری حساب کرده که ۳۲۰۰ شده؟مگه قدت چقدره؟مطمئن باش اشتباه کرده.دوقلو حامله ای؟

چه جوری حساب کرده که ۳۲۰۰ شده؟مگه قدت چقدره؟مطمئن باش اشتباه کرده.دوقلو حامله ای؟

احتمال دادم ن نیستم قدم ۱۶۳یقلو هست ولی شکمم درشته دخترمو ۴ کیلو بود سزارین کردم  ۵ ساله هست

2706