2733
2734
عنوان

بچها من از دست شوهرم و دخترم دیگه دیوااانه شدم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 4542 بازدید | 145 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بهت كمك كنه چقدر سخته  منم شوهرم اجازه نميده برم خونه مادرم  ميگه اگه ميخواي بري حتي ...

وا...خب جدا بشه...خیلی وابسته شوهرتون هستید؟...آخه این کار واقعا ظلمه شما هم نباید زیر بار ظلم برید

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍
2731
ولی من فکر میکنم به خاطر بد دهنی پدرشه وگرنه این همه بچه میرن مهد همشون بی ادبن؟

بخدا از بچم بدم میاد چون شدیددد اخلاقش عین پدرشه ن برعکس میگم مهد بود خوب بود نشسته تو خونه عین پدر احمقش شده یکسررره در حال فحش و داد و بیداده اینم نشسته نگاش میکنه منم حرص و جوش شیری هم ک ازم میخوره دیگه بدتر 

ولی من فکر میکنم به خاطر بد دهنی پدرشه وگرنه این همه بچه میرن مهد همشون بی ادبن؟

نه

من خودم مهد بودم

این هم به خاطر پدرشه و هم ممکنه به خاطر افراد دیگه باشه

چون بچه که پیش این و اون گذاشته بشه یه شیوه تربیتی خاصی روش اعمال نمیشه و اگر اون افراد ادمای مناسبی نباشن بچه طوطی وار از اونا تقلید میکنه

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
2740
والا بخدا همممممش سردرد دارم وقتی بچه میخابه تا میام بشینم بقران هنوز کیونم ب زمین نرسیده غر میزنه ب ...

خب بگو تو پاشو نمبینی از صبح مشغولم

دوبار داد بزنی دیگه نمیگه

منم شوهرم یبار گف آشپزخونه جارو میخواد با تمسخره چپ نگاش کردم دیگه نمیگه

اینکه آخرش غر میزنه تو نشنیده بگیر،استراحتتو بکن

رو مخه نمیشه بخدا بچم دهنش بسته نمیشه یکسرررره ها یکسررره ونگ ونگ ونگ ونگ اینم میگه بهش توجه نکن کارتو بکن یعنی خودش پا نمیشه نگهش داره توقع داره من صداهای بچم رو نشنوم کار کنم 

خب بگو تو پاشو نمبینی از صبح مشغولم دوبار داد بزنی دیگه نمیگه منم شوهرم یبار گف آشپزخونه جارو میخو ...

شوهر شما شعور داره عزبزم والا این ساختمون ما روزی ۱۰۰۰ دفعه از دست جیغای من زلزله میاد 

بخدا از بچم بدم میاد چون شدیددد اخلاقش عین پدرشه ن برعکس میگم مهد بود خوب بود نشسته تو خونه عین پدر ...

این حرفو نزنید

بچه ادم گناهی نداره 

اون تقصیر شوهرتونه

شما سعی کن به جای شوهرت روی بچه تاثیر بزاری

از در محبت وارد شو

من چیزی که خوندم متوجه شدم شما از اول ارتباطتون با بچه ضعیفه

ارتباط بچه با مادر باید عمیق و قوی بشه

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
نه عزیزم همه همین نیستن....خودجاریم بچه دسشوییم کنه تومای بی بیش بچرومیزنه ودادمیکشه سرش ولی برادرشو ...

جاریت خودش دستشویی نمیکنه هیچوقت؟؟ سوراخاشو دوخته؟؟

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
2706