2737
2739
عنوان

بچها من از دست شوهرم و دخترم دیگه دیوااانه شدم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 4542 بازدید | 145 پست
شوهر شما شعور داره عزبزم والا این ساختمون ما روزی ۱۰۰۰ دفعه از دست جیغای من زلزله میاد

اشتباه شما اینه که با فریاد و جیغ واکنش نشون میدین

شما یه مدت کوتاه از در محبت و دوستی با بچه تون رفتار کنید نتیجه اس رو میبینید

به نظر من برید از مشاوره تربیتی مشورت بگیرید

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
این حرفو نزنید بچه ادم گناهی نداره  اون تقصیر شوهرتونه شما سعی کن به جای شوهرت روی بچه تاثیر ...

دیگه من اعصاب و روان مونده واسم؟والا این بچه ب جونم بسته اس بعد فوت یه بچه بعد سالها گیرم اومده دشمنش ک نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشتباه شما اینه که با فریاد و جیغ واکنش نشون میدین شما یه مدت کوتاه از در محبت و دوستی با بچه تون ر ...

با بچم ک همیشه داد و بیداد نمیکنم با شوهرم بچه هم مزید بر علت شده من خیر سرم کارشناسی ارشد روانشناسی بالینیم و یه کار اوکی دولتی دارم 😔

2731
بخدا از بچم بدم میاد چون شدیددد اخلاقش عین پدرشه ن برعکس میگم مهد بود خوب بود نشسته تو خونه عین پدر ...

واااای خدای من چجوری میتونی به بچه یک ساله بگی ازش بدم میاد باورم نمیشه😫😫 لامصب ۳۰ سالته خجالت بکش اون بچه چه گناهی کرده دق دلی شوهرت سر اون در بیاری

خدایا شکرت برای سلامتی و آرامش همیشگی من و همسرم و دخترم...
2740
دیگه من اعصاب و روان مونده واسم؟والا این بچه ب جونم بسته اس بعد فوت یه بچه بعد سالها گیرم اومده دشمن ...

به نظر من شما بعد از فروکش کردن ویروس که شوهرتون رفت سر کار شما خونه بمونید و با بچه تون در ارامش با محبت رفتار کنید تا جذب شما بشه و دست از این رفتار بکشه.چون بچه یه ساله مثل طوطی میمونه و کار اطرافیان رو تقلید میکنه.

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
با بچم ک همیشه داد و بیداد نمیکنم با شوهرم بچه هم مزید بر علت شده من خیر سرم کارشناسی ارشد روانشناسی ...

خب شما یه مدت به جای کار روی خانواده تمرکز کنید

این بیش تر نتیجه میده

شوهرتون رو بعد فروکش کردن بیماری میره سرکار شما تو خونه بهترین فرصته تا تو خونه یکه تاز بشین و کنترل رو به دست بگیرین.

شغلت چیه؟ کار بیرون، کار خونه و بچه داری باهم، واقعا سخته، کارت رو سبک کن یا یه کارگر برا کار خونه ا ...

من کارشناس یه مرکزم بشدتم کارم سخته اونوقت اقا میرم خونه یه عاااالمه کار الکی میریزه سرم تزشم اینه رفتی سرکار نشستی ب چایی خوردن و حرف زدن جالبه بهم پولم نمیده توقع داره از خودم خرج کنم

2706