2733
2734
عنوان

خانوادگی

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 28 پست
اشتباه كه نيس حرفتون  ولي أگه پدرتون زنده بودم ميگفتين بفروش بده به ما  به هر حال مال دن ...

دعوا نکردم باهاش تا حالا خودش بحث رو راه میندازه

آخرم به نفع خودش همه چی رو تموم میکنه 

خیلی خودشیفته شده جدیدا

من مادرم 6ساله فوت کرده بابام تو خونه ویلایی تنها زندگی میکنه حالا باید بش گیر بدیم بفروش برو تو آپارتمان بقیشو بده به ما😈حالا چون مادرت زنه باید بش گیر بدین گناه داره نرین رو اعصابش

🎀  𝑀𝓎 𝒸𝒽𝒾𝓁𝒹𝓇𝑒𝓃 𝒶𝓇𝑒 𝓂𝓎 𝓁𝒾𝒻𝑒  🎀  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوب عزیزم تا مادرت هست نباید از این حرفا بزنیم 

حالا مادر من برخلاف مادر شما راضی بفروشه یه آپارتمان بگیر برادرم نمیزارخ حتی ما میگیم یه قرونم نمی خوایم ولی اختیار دست برادرمه 

من مادرم 6ساله فوت کرده بابام تو خونه ویلایی تنها زندگی میکنه حالا باید بش گیر بدیم بفروش برو تو آپا ...

من تا به حال اصلا در مورد مال و منال باهاش صحبت نکردم تازه وقتی بدون جهاز منو راهیم کرد سرزندگیبیشتر وسایل رو خودم خریدم کلا بچه قانعی بودم و شاغل

ولی پیش هر کسی میشیننه آبروی منو برده 

از قصد نیکنه

نمیدونم انگار خصومت شخصی داره 

میگه به من میگن بفروش سهممون رو بده همینطوری الکی به همه گفته 

ما خودمون خونه داریم خدا رو شکر شوهرم کم نذاشته تا الان هر وقت میاد خونمون یه الم شنگه راه میندازه

آخرشم میگه شما مال میخواید و گریه میکنه قهر میکنه میره 😯😯😯😯😕

بله توخونه ویلایی تک وتنهاست من میگم بفروش حالا سهم ماهارو بده یه واحد آپارتمان شیک بگیر...یه ماشین ...

خو اپارتمان اخه خونس. همه اوناییکه تو اپارتمان زندگی  میکنن از سر ناچاریه. کی خونه ویلایی رو ول میکنه میره تو قوطی کبریت زندگی کنه!شمامثل اینکه شوهرت زیر پات نشسته. وگرنه چرا تاالان صدات در نیومده بود. اصلا فکرکنید اون نیست. نباید یفکری براخودتون کنید؟؟ 

.
2738
من تا به حال اصلا در مورد مال و منال باهاش صحبت نکردم تازه وقتی بدون جهاز منو راهیم کرد سرزندگیبیشتر ...

پس عزیزم اگه مال نمیخوایین چی میخوایین؟؟روشنش کنید

🎀  𝑀𝓎 𝒸𝒽𝒾𝓁𝒹𝓇𝑒𝓃 𝒶𝓇𝑒 𝓂𝓎 𝓁𝒾𝒻𝑒  🎀  
خو اپارتمان اخه خونس. همه اوناییکه تو اپارتمان زندگی  میکنن از سر ناچاریه. کی خونه ویلایی رو ول ...

نه اصلا شوهرم خودشو قاطی بحث های ما نمیکنه 

600 میلیون کم پولیه میتونم الان که جونم بهترین زندگی رو بکنم .چند ساله دیگه که از دست و پا بیفتم میخوام چیکار باید بدم دکتر دوا یا پسرام ببرن عشق و حال کنن

آپارتمان امنیت داره ...تا الان سه بار خونشو دزد زده 

من که جرات نمیکنم تنها تو اون خونه بمونم از نظر امنیت صفره 

چند بار بهش گفتیم بفروش برو یه واحد آپارتمان تو بالا شهر بگیر شیک و تمیز زندگی کن 

همه میگن من تنها نیستم که بهش میگم گوش نمیده 

ما که امیدی نداریم بریم خونش با آرامش بشینیم 

روز اول خوبه روز دوم طاقاش نمیگیره شروع نیکنه اخم و تخم که خونه زندگی ندارید 

خدایی من براش همه کار کردم 

دلم میسوزه 

وقتی میبینم چه حرفهای بهم میزنه 

چشمام از حرص خون میفتن ولی جوابش رو نمیدم 

ولی با دوستهاش همچین خوبه میان دوهفته میمونن ...بچه هاشون میان 😐حسرت میخورم

که با ما چطوریه

با دوستهاش چطوری!

بله توخونه ویلایی تک وتنهاست من میگم بفروش حالا سهم ماهارو بده یه واحد آپارتمان شیک بگیر...یه ماشین ...

کی خونه رو واس مادرت خریده؟

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی