2737
2734
عنوان

خانوادگی

372 بازدید | 28 پست

سلام ...صبحتون بخیر

نمیخوام اول صبح شروع کنم آیه یاس بخونم ولی نمیدونم باید چیکار کنم ؟؟؟؟راهنمایی میخوام

10 ساله پدرم رو از دست دادم 

یه خونه ویلایی داریم که الان قیمت پیدا کرده 

زدیم به اسم مادر چون فکر کردیم بی پشتوانه نشه

دو تا دختریم و برادر نداریم

ما دو تا دختر سرزندگیهامون هستیم خب بالاخره 

زندگی و مشکلات الانم که ماشالاه کم نیست

مامانه باهامون سر ناسازگاری گذاشته 

من عروس خاله شدم 

یه سره میره سر من با خواهرش دعوا میکنه

واقعا از دست کاراش عاجز شدم دیشبم حسابی حرف های درشت بارم کرد تو مجازی و بلاکم کرد 

به نظرتون چیکار کنم ؟؟؟کسی تو شرایط ما بوده؟؟؟چیکار کرده 

حرفم میزنیم ...سریع بخاطر اینکه حرص بده میگه مال میخواید 

خب بابا ...بده الان جووونیم استفاده کنیم پیر بشیم میخوایم چیکار

من حرفم اینه ....به نظرتون اشتباهه

سلام

خیر بانو 

اسم کاربریم واسه اون چندتا کاربر معلوم الحال انتخاب کردم که عقده ای هستن و مرد زن نما که زورشون اومده من اول شدم خواستن تلافی کنن یعنی نقشه کشیدن و تاپیک زدن منو تگ کردن و بعدش گزارش زدن که اینجا چت روم شده ، جالب اینجاست که اونایی که تاپیک زدن برام تعلیق نشدن ....واقعا متاسفم براشون که چشم دیدن محبوبیت منو نداشتن

مادرتون الان تو اون خونن؟

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اشتباه كه نيس حرفتون 

ولي أگه پدرتون زنده بودم ميگفتين بفروش بده به ما 

به هر حال مال دنيا ارزش دعوا با مادر ندار 

با ارامش و احترام به توافق برسيد 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2738

به نظرم رک بگین که اونو بفروشین و با پولش یه خونه نقلی واسه مامانتون بگیرین و بقیه اش رو هر کار خودتون میخواین بکنین

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘
مادرتون الان تو اون خونن؟

بله توخونه ویلایی تک وتنهاست

من میگم بفروش حالا سهم ماهارو بده یه واحد آپارتمان شیک بگیر...یه ماشینم بنداز زیر پات 

خدایی زیر بار نمیره

کلافم از دستش

مرغش یه پا داره

بله توخونه ویلایی تک وتنهاست من میگم بفروش حالا سهم ماهارو بده یه واحد آپارتمان شیک بگیر...یه ماشین ...

شما به اون پول نیاز حیاتی دارین؟یعنی مستاجرین یا تحت فشار مالی هستین؟

اگه وضع مالیتون خوبه چرانمیذارین خونه دستش باشه ایشون مادره هیچ چی واسه خودش نمیخاداول واخرمال شماس ...

کاملا درسته ...ولی میگه این خونه واسه آینده بچه هاتون

من نمیخوام بچه هام به اندازه خودشون در آینده دارن

من و خواهرم الان میخوایم ...و متاسفانه😥با برخورد تند روبرو میشیم

این مال رو با پدرتون باهم تلاش کردن و به دست آوردن..  

و حقشونه 

دور از جون اتفاقی افتاد میرسه به شما 

مثل این میمونه پسر یا دختر شما بزرگ شه احتیاج ب ماشین داشته باشه بیاد ماشین شمارو ببره بفروشه برا خودش، 

شما هم احتیاج داری شما هم نیاز داری شماهم توش خاطره داشتی و با بدبختی خریدی تو سن بالا نگات باید به دست کسی باشه ببرت بیرون با ماشینش؟؟ 

سایتشون مستدام... اما خونه امید و آرزوهاش.... 

بذار بعد نبودش هرکار خواستی بکن

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
2706