2737
2734
عنوان

ریزش خیلی شدید مو

92 بازدید | 9 پست

بچه‌ها موهام خیلی خیلی خیلی داره می‌ریزه یعنی دست میکشم به موهام به دسته مو میاد 😭😭خارش کف سر خیلی کم هم دارم یک روز در میون هم حموم میکنم 

شامپو ضد ریزش سینره .قرص زینک خارجی و مولتی پریناتال هم خریدم امروز بچه ها تورو خدا چند تا راه حل بدین فردا هم می‌خوام حنا با تخم مرغ محلی بزارم و زیاد برنج بخورم و جوانه ی گندم هم استفاده کنم آهان بچه ها ناخن هامم لکه های سفید افتاده به نظرتون ربطی دارن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم.موهام.میریزه...تاپیک ریزش مو هم زیاد میبینم اینروزا...بنظرم به قرنطینه ربط داره...نور و هوا نمیخوریم.خونه من افتاب نمیگیره....موهام از اواسط اسفند داره میریزه دسته دسته...کوتاه کردم.بازم میریخت...الان کف سرمو روغن زیتون میمالم احساس میکنم بهتره

اوه چرا کچل شدی ؟مال من کم پشت شده یکم آخه کجا آزمایش بدم میترسم عامو😂

والاه نمیدونم یه چن ماه پیش تو مهد  گفتن سرکه بریزین تو شامپوها واسه شپش انگار من زیاد ریختم اگه بتونی قرص سیستن ب ۶ بایول امریکایی با جعبه ابی پیدا کنی بخر روزی سه تا اون مال منو موب کرد الان پیدا نمیکنم

من یک ماه برنج ایرانی نخوردم شروع کرد ریزش شدید. دوباره برنج ایرانی به صورت کته شروع کردم خوردم خداراشکر داره خوب میشه

خدایا سپاسگذارم که من روز به روز سالمتر ثروتمندتر وشادتر میشم♥😍
2738

به نظرم آب لوله کشی مشگل داشته باشه.من با آب تصفیه شده شستم، خوب شد

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳