2737
2739
عنوان

دوست پسرم منو نمیخواد.

| مشاهده متن کامل بحث + 5496 بازدید | 73 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی زندگی خوب میخوای!؟ 

با اینهمه تحقیری ک نسبت ب خودت در مقابلش داری آره حتما برات زندگی عالی و خوب درست میکنه

اینجوری خودتو کوچیک میکنی ک طرف فک میکنه کییییی هست ک طاقچه بالا میذاره دیگه - _-

2728

ازنظرعقلی خیلی بچه ای پس فرداکه رفت عرق خوری خیلی عذرمیخوام میوفتی به غلط کردن...ازالان نمیخوادت معلومه که تله رهاشدگی داری به فک  رفع مشکلت باش بعد که خوب شدی میفهمی که چه اشتباهی کردی....

دختر قلب اون از سنگ نیست ولی مغز تو از پوشاله 

چرا انقد خودتو کوچیک میکنی؟؟؟

مگه چقد کمبود  داری که حاضری هر تحقیری رو قبول کنی به خاطر آدمی که نمیخوادت ؟؟؟

الان بهش اس بده باشه منو نمیخوای منم از بودن با تو پشیمونم مرد و باش و دیگه شمارتو نبینم رو گوشیم وقتی رفت هرچقد عذاب بکشی بزرگ میشی و درس یاد میگیری از  زندگی رو چیز بی ارزشی سرمایه گزاری کردی ....

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2738
ی زندگی خوب میخوای!؟  با اینهمه تحقیری ک نسبت ب خودت در مقابلش داری آره حتما برات زندگی عالی و ...

وقتی آدم رو جدی نمیگیرن باید چیکار کرد؟ وقتی هر چقد حرف بزنم فایده ای نداره باید چیکار کنم؟ 

ن

سن تو خوندم همش ۲۰ سالته و انقد خودتو کوچیک میکنی

تحمل کن این روزارو بعدا با چشم باز عاشق یه آدم با لیاقت شو

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

من یه چیزی رو خیلی مطمئنم و حاضرم باهات شرط ببندم سرش ، اینکه یه روزی می رسه که شما از بابت جدایی از این آدم احساس آرامش فوق العاده ای کنی و بارها خدارو شکر کنی بابتش 😊 نمیگم جدا میشی ها ، میگم اگر جدا بشی اینجوری میشه ، از اونایی نمیشی که ماتم بگیرن 

وقتی آدم رو جدی نمیگیرن باید چیکار کرد؟ وقتی هر چقد حرف بزنم فایده ای نداره باید چیکار کنم؟ 

شما با این اقا رابطه فیزیکی داشتین؟اگر جوابش مثبته دلیل وابستگی شما و فرار ایشون همینه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
دختر قلب اون از سنگ نیست ولی مغز تو از پوشاله  چرا انقد خودتو کوچیک میکنی؟؟؟ مگه چقد کمبود &n ...

اگه بره من دیگه کسی رو ندارم. هیچ آینده ای برام نیست. من خیلی تنهام. من هیچ دلخوشی ندارم. زندگیم همش تکراره.😔

خواهی که جهان همه خواهان تو باشند            خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

از این رابطه هرچه زودتر خارج شو             سریع
اولش یه کم اذیت میشی        ولی به مرور فراموش می کنی 

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2706