2737
2734
عنوان

دوست پسرم منو نمیخواد.

| مشاهده متن کامل بحث + 5461 بازدید | 73 پست

اینجور ک تعریف کردی دوست داشتن یک طرفست پسری که دوست داشته باشه این رفتارارو نمیکنه چون برعکس اون از دست دادن تو میترسه به نظرم خودت کات قبل اینکه اون باهات کات کنه هم اسیب نمیبینی هم پسره حساب دستش میاد نه همچین سست و ضعیفم نیستی

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
وقتی آدم رو جدی نمیگیرن باید چیکار کرد؟ وقتی هر چقد حرف بزنم فایده ای نداره باید چیکار کنم؟ 

هرچی حرف بزنی بی فایده تر میشه وقتی ببینه خیلی دوسش داری میکشه کنار این تجربه خودمه اگه خواستی تایپکامو بخون ببین چقد بدبخت شدم به خاطر اینکه زیادی از حد دوسش داشتم و وابسته بودم دل شو زدم تازه شوهرمه ها نه دوست پسر

دیگه فکرشو کن

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما اگر طبق چیزی که خودت نوشتی یه زندگی خوب دلت میخواد فقط فرارررر کن از ایشون اگر هم مکافات و بدبخت ...

بخاطر ارزش و اهمیتی که این خانم بهش داده ناز میکنه 

اگه دوستمون این ارزش رو برای خودش قائل بود الان اونی که ناز میکرد این آقا نبود 

امیدوارم ناراحت نشی استارتر ❤

2728
ن

کار سختیه اما همین الان که باهاشی کم کم ازش دل بکن بعدن ولش کن

این شوهر خوبی برات نمیشه

منم طرفم قبلن دو ساعت جوابم دور میداد دیوونه میشدم الان خودم بعد از دو روز جوابش میدم

چیزی برای نوشتن ندارم حتی دعایی هم ندارم
وقتی آدم رو جدی نمیگیرن باید چیکار کرد؟ وقتی هر چقد حرف بزنم فایده ای نداره باید چیکار کنم؟ 

به نظرم هرچی بی محلی کنی این روزهاباارزشتری ودنبالت میان چون برای خودت ارزش قائلی اونهام برای توارزش قائل میشن

2740
اگه بره من دیگه کسی رو ندارم. هیچ آینده ای برام نیست. من خیلی تنهام. من هیچ دلخوشی ندارم. زندگیم همش ...

اگه پیشم بودی سرت داد میکشیدم که به خودت بیای 😐😐 دختر خوب همه ی ما خدارو داریم ، شاید این بره یه نفر بهتر بیاد تو زندگیت ! چرا فکر میکنی خوشبختیت به این آدم گره خورده ؟؟؟ قدر خودتو بدون خواهش میکنم 😔

بخاطر ارزش و اهمیتی که این خانم بهش داده ناز میکنه  اگه دوستمون این ارزش رو برای خودش قائل بود ...

بله موافقم با صحبتتون 

هرکس بود قدر محبت و عشق یه دختر جوون رو میدونست اما متاسفانه این اقا خیلی اهل سوء استفاده ست 

ممکنه هم زیاد این خانم روابطشون با خانوادشون صمیمانه نباشه که همینم وابستگی های علط رو تشدید میکنه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
ن نمیدونم

پس چرا گفتین دلتون یه زندگی خوب میخواد؟؟

اگه دلتون زندگی خوب میخواد این طرفو ترکش کنین 

سعی کنین فراموشش کنین 

با پناه بردن به خدا و ائمه قطعاً روح و جانتون آزاد میشه 

بشینین چله سوره مریم بگیرین خدا یه عشقی نسیبتون میکنه که به عمر ندیدین

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢
اگه پیشم بودی سرت داد میکشیدم که به خودت بیای 😐😐 دختر خوب همه ی ما خدارو داریم ، شاید این بره یه ن ...

نمیدونم چمه ولی حالم اصلا خوب نیست. خیلی وقته حالم خوب نیست، کاری هم از دستم برنمیاد. انگار فلج شدم. فقط ناله میکنم و غر میزنم.

اگه بره من دیگه کسی رو ندارم. هیچ آینده ای برام نیست. من خیلی تنهام. من هیچ دلخوشی ندارم. زندگیم همش ...

هیچ کسو نداشته باشی بهتره ....تو از آینده خبر داری،؟؟

شاید بهترین ادم سر راهت قرار گرفت ...همه زندگیاشون تکراریه دختر خودتو خانوادتو کوچیک نکن ....جوابشو ندی اون میافته دنبالت 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات