2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که خودم هیچ وقت بچه نمیارم

ولی سن مناسب به نظرم ۲۸ به بعد هست که یه چیزی هم از جوانی و زندگی خودتون بفهمین حداقل

و فورا مسئولیت به این بزرگی رو دوشتون نیوفته

2742

از نظر من25 برای شما خوبه

من خودم 21 عقد کردم 26 زایمان

ولی هی میگفتم کاشکی هنوز دست نگه میداشتم. نمیدونم

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
همین امسال😂 منم 19 سالمه باردارم 17 روز دیگ دنیا میاد فندقم😍😍😍

😍😍😍😍😍🍭مبارکه😍🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2740

خوش ب حالتون. من ۲۵ سالمه یکساله اقدام. هنوزم مامان نشدم

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    

شرايط مالي و اخلاقي و ... بايد بسنجي 

يه ذره بنظرم اَز جووني لذت ببر فعلا 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
من که خودم هیچ وقت بچه نمیارم ولی سن مناسب به نظرم ۲۸ به بعد هست که یه چیزی هم از جوانی و زندگی خود ...

اون موقع شوهرش ۴۰-۵۰سالش میشه

بچه بدنیا بیاد باید به باباش بگه پدر بزرگ😕😕

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

۲-۳سال بعد ازدواج اگر شرایط روحی و مالی مناسب داری زمان خوبیه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2706