2733
2739

۲ ساله با یکی تو رابطم شرایط ازدواج نداره میگه ۲ سال صبر کن

من ۲۰ سالمه 

ولی جدای این آقا خودمم شرایط ازدواج ندارم 

افسردگی دارم و اعتماد به نفس ندارم 

۲ سالم هست پشت کنکورم و حس درس ندارم 

نه شرایط مالی اوکی ای داریم که بخوایم جهیزیه بخریم

تو خونمون خیلی اذیت میشم همه بقیه خسته شدن از دست من هم من از دست اونا خسته شدم 

میرم حموم میگن تو که دیروز حموم بودی 

کاری میکنم میگن چرا کردی 

نمیکنم میگن چرا کاری نمیکنی 

خانوادم میگن تو بی عرضه ای 

بخدا خسته شدم احتیاج دارم یکی کنارم باشه بهم محبت کنه همدمم باشه دلمون گرفت بریم بیرون بگردیم بگیم بخندیم 

دوست دارم تو خونه راحت لباس بپوشم هروقت دوست دارم حموم برم ی روز حال نداشتم کلا بخوابم کسی بهم گیر نده 

ای خدا چرا من باید انقد بدبخت باشم؟

منطقی باش و بدون جبهه گرفتن به حرفام فکر کن قشنگم🙃💚🧡در حال تبدیل شدن به دختر رویاهام🤭منتظرم باش منِ آینده تلاش میکنم بهت برسم❤
نمیزارنت بری سرکار؟ فروشگاهی منشی ای چیزی؟

قبلا نمیذاشتن 

آنلاین شاپ زدم سرم که گرم شد حالا میگن تو عرضه نداری کار برای خودت باشه باید بری حمالی بقیه رو کنی

منطقی باش و بدون جبهه گرفتن به حرفام فکر کن قشنگم🙃💚🧡در حال تبدیل شدن به دختر رویاهام🤭منتظرم باش منِ آینده تلاش میکنم بهت برسم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

این چیزایی ک دوست داری کاملا حق طبیعی توعه اما من ی تفکری دارم میگم وقتی من اخلاق بدی دارم ک پدرم از کوره در میره پسر مردم ک خیلی زودتر ازم خسته میشه پس باید اول رو خودم کار کنم و بعد وارد زندگی بشم اگه مطمئنی ب افسردگی و عدم اعتماد به نفس رو این مورد کار کن

این چه زندگی تنبلانه ایه که میخوای یه کم تلاش توش نبود

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

اگه خانواده ی همراهی نداشته باشی بعد ازدواج بهت خیلی سخت میگذره 

جهیزیه رم از همون اول تعیین کن چیا میخوای بخری 

شنیدم جدیدا دخترا مهریه شونو جهیزیه کامل مینویسن و خودشونو راحت میکنن

چون جهیزیه الان خیلی گرونه و عمرم تموم میشه تا کامل شه

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2740
حق داری واقعا درکت میکنم☹️

خیلی سخته بقران خسته شدم هر روز غرغرشونو تحمل میکنم 

اتفاقا اصلا مشکل از توان تو نیست ولش بابا کلا بی خیال شو در عوض به خودت بگو من واقعا کاری ازم بر نمی ...

:)

این چیزایی ک دوست داری کاملا حق طبیعی توعه اما من ی تفکری دارم میگم وقتی من اخلاق بدی دارم ک پدرم از ...

نمیدونم چجوری

اگه خانواده ی همراهی نداشته باشی بعد ازدواج بهت خیلی سخت میگذره  جهیزیه رم از همون اول تعیین ک ...

مامانم تا حدودی همراهمه ولی بابام اصلاا

2706