2737
2739
عنوان

عجب احمقهایی😤😤اینه تو خونه بودن😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1280 بازدید | 66 پست
حق داره والا اعصاب ادم به هم میریزه.ما هم یک ماه و نیمه بیرون نرفتیم اما شوهرم مجبوره بره سر کار امث ...

ان شاءالله همسرت سلامت باشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
تعجب نداره از حرص داره میلرزه اخه اصلا انتظار همچین صحنه ای هم نداشتم اونم ازینا

متاسفانه یه عده ظاهرشون رو خوب نشون میدن اما درونشون پر از خالیه  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگر آسیب اقتصادی میتونن بزنن با طولانی کردن ماجرا وگرنه همسایه ای که توی قرنطینه باشه که ازشون آسیب ...

هم آسیب اقتصادی هم طولانی کردن چرخه کرونا و الوده کردن ادمهای زیادی

محتاجم به دعا
2731
مگر آسیب اقتصادی میتونن بزنن با طولانی کردن ماجرا وگرنه همسایه ای که توی قرنطینه باشه که ازشون آسیب ...

قرنطینه کامل یعنی شما هیچی از بیرون حتی مواد غذایی ام وارد خونت نکنی

و هیچ کدوم از اعضای خونواده ی لحظه ام بیرون نرن و....

در این صورت ممکنه اسیبی نرسونه ب اونی ک اینجوری قرنطینه بوده

قرنطینه کامل یعنی شما هیچی از بیرون حتی مواد غذایی ام وارد خونت نکنی و هیچ کدوم از اعضای خونواده ی ...

من نرفتم سیزده بدر ها

خواستم متوجه بشه دست و پاش نلرزه آروم باشه چون کاری ازش برنمیاد

همه بهم حمله کردن

قرنطینه کامل یعنی شما هیچی از بیرون حتی مواد غذایی ام وارد خونت نکنی و هیچ کدوم از اعضای خونواده ی ...

درسته گلم اما تو کشور ما این مدل قرنطینه نمیتونیم داشته باشیم چون دولتی نداریم که حمایت کنه اما تا حد ممکن خودمون باید به خودمون و دیگران رحم کنیم 

محتاجم به دعا
2738
من نرفتم سیزده بدر ها خواستم متوجه بشه دست و پاش نلرزه آروم باشه چون کاری ازش برنمیاد همه بهم حمله ...

ما نگفتیم رفتین سیزده بدر عزیز جان

هیچکسی تو کامنتش اینو نگفت 

والا منم اینو گفت دست و پام میلرزه 

دیگه استارتر ک !

زنگ بزن 110 

اول زنگ بزنه ۱۱۸شمازه۱۱۰رو بپرسه🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ما اومدیم پشت بوم ولی دیدم الان یه عده رفتن بیرون 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706