2737
2739
عنوان

عجب احمقهایی😤😤اینه تو خونه بودن😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1280 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این مورد حق الناسه  همه ی مردم اسیب میبینن ن فقط خودشون !

من که ۴۰ روزه توی قرنطینه هستم مریض نمیشم

خودشون بیشترین آسیب رو میبینن

اما استارتر میگه دست و پام داره میلرزه!! تعجب کردم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2728
همون چهل پنجاه تفر ببین به چن نفر دیگه میتونن بدن خدا لعنتشون کنه

ان شاالله منظورتون انتقال بوده باشه😂😂😂😂😂

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
شما برای چی دست و پات میلرزه خودشون نتیجه رو میبینن

از حماقت و بیخیالیشون ازینکه چرا جدی نمیگیرن تا این بدبختی تموم شه ازینکه بخاطر کرونا شوهرم بیکار شده نه حقوقی نه درامدی و تا این کرونای لعنتی باشه همچنان بیکاره چون فست فودی کار میکنه متاسفانه بخاطر کرونا همگی ادمها شرایط و زندگیمون بهم گره خورده

محتاجم به دعا
من که ۴۰ روزه توی قرنطینه هستم مریض نمیشم خودشون بیشترین آسیب رو میبینن  اما استارتر میگه دست ...

اره عزیز جان قرنطینه اید درست 

ولی ببین شما حتما خودت یا شوهرت لااقل واسه ی خرید ی نون بیرون میره پس خدای نکرده ممکنه منتقل بشه 

اون کادر درمان بدبخت....

بعدشم اگه اینا بگیرن کلی تخت و....اشغال میشه بعد هم تخت کم میاد هم دارو و....

کلی راه هست ک ویروس از امثال اینا ب ماها منتقل بشه

2740
من که ۴۰ روزه توی قرنطینه هستم مریض نمیشم خودشون بیشترین آسیب رو میبینن  اما استارتر میگه دست ...

حق داره والا اعصاب ادم به هم میریزه.ما هم یک ماه و نیمه بیرون نرفتیم اما شوهرم مجبوره بره سر کار امثال این گوسفند قشنگ انتقال میدن خب

اخه تبعاتش بقيه رو دچار ميكنه فقط خودشون كه نيستن عزيزم

مگر آسیب اقتصادی میتونن بزنن با طولانی کردن ماجرا

وگرنه همسایه ای که توی قرنطینه باشه که ازشون آسیبی نمیبینه

من منظورم بیماری بود

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
مگه نمیدونی اینا همشون سالمن بعد جایی که نمیرن از تو خونشون اومدن بیرون رفتن خونه فامیلاشون که اونا ...

اره دقیقا تو ایران با کرونا اینجور برخورد شد 

همه فک کردن کرونا واسه مردمه !!!!

از حماقت و بیخیالیشون ازینکه چرا جدی نمیگیرن تا این بدبختی تموم شه ازینکه بخاطر کرونا شوهرم بیکار شد ...

منظور من واگیر بیماری بود دوست عزیز

توي شهر من از ديروز عصر كلا حركت ماشين حتي از در خونه ممنوع شده جريمه داره و توقيف

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

تعجب نداره از حرص داره میلرزه اخه اصلا انتظار همچین صحنه ای هم نداشتم اونم ازینا

محتاجم به دعا