2733
2734
عنوان

عجب احمقهایی😤😤اینه تو خونه بودن😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1280 بازدید | 66 پست

حالا همه ی اینا یه ساختمون نیمه کاره پیش خونه ی ما هست که فک میکنم بیشتر از دو ماهه نمیان حتی سر بزنن!امروز صبح اومدن روبه روبه خونه ی ما شروع کردن سنگ بریدن!!!!!!حالا ما همهههههههه خواب دیشب تا صبح بیدار بودیم.هز کی تو واحد خودش.مادرشوهرم و برادر شوهرم اینا.رفتم ایفون رو برداشتم  گفتم مرد حسابی حسنی به مکتب نمیرف وقتی میرف سیزده به در میرف!حالا میخوای کار کنی به جهنم برو جلو خونه ی خودت پ چرا اومدی دم خونه ی ما!!!!بیخوابمون کرد یعنی میخواستم خفه ش کنم

درسته گلم اما تو کشور ما این مدل قرنطینه نمیتونیم داشته باشیم چون دولتی نداریم که حمایت کنه اما تا ح ...

من هیچ توقعی از دولت ندارم

یادمه اون اوایل همه گفتن دولت جریمه کنه مسافرت نرن و.....من گفتم این مردم گوش نمیدن 

الان جریمه میکنه و انقدم سخت میگیره بازم ملت ....

اره این مدل قرنطینه نمیشه من خواستم کامل بگم ک قرنطینه یعنی این الان باید همه بجز کادر درمان و کارکنای دولت تو خونه بمونن و ی نفر هر چند هفته ی بار بره خرید و همه چیو ضد عفونی کنن و.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما نگفتیم رفتین سیزده بدر عزیز جان هیچکسی تو کامنتش اینو نگفت  والا منم اینو گفت دست و پام می ...

تو کامنت نگفت اما همون برخورد رو داشتن

اینجا همین طوره

یک لحظه به جنبه مثبت حرف من هم کسی فکر نکرد

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
این مورد حق الناسه  همه ی مردم اسیب میبینن ن فقط خودشون !

دقیقا

ما از اول اسفند تو خونه قرنطینه هستیم. عید دیدنی خونه مامانم که تو یه شهر هستیم نرفتیم. ولی همه همسایه هامون توی ساختمونمون مسافرت رفتن. آخر تعطیلات بر میگردن و شوهرم هم مجبوره از 16 ام بره سرکار. از اینکه میخواد توی راه پله و آسانسور رفت و آمد داشته باشه نگرانم. این آدمها واقعا مدیون هستن

2731