2733
2734
عنوان

چرا بیدارید؟ چرا نمیخوابید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 87 پست
چه خوب نوش جان😂❤

قربونت 😘

خدایا شکرت بابت گل نازی که به من و همسرم هدیه دادی❤️🤲🏻خدای بزرگ و مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن و شب نخوابی با نی نی رو بهشون بچشون🤲🏻😏🤪🤩😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا عزیز از دست رفته من صلولت بفرسین و دعا کنییین

التماستون میکنم

من دلم داره کنده میشهههه

وَأُفَوِّضُ أَمْرِ‌ی إِلَى اللَّـہِ ۚ إِنَّ اللَّـہَ بَصِیرٌ‌ بِالْعِبَادِ..!
2731
حس میکنم مغز استخونم توش پر آبه  استخونام درد میکنه 😑 فکرشو کن

من پریشب تا ۶ صبح از درد گریه کردم با درد خوابم برد خیلییی وحشتناک رود . رفتم دستشویی نصف شب خوردم زمین از درد خودمو کشون کشون تا اتاق رسوندم

به امید روزی که برای خودم تصمیم بگیرم..برای خودم زندگی کنم.....نه برای حرف مردم
2738
چی میخونی سخته؟؟

رزيدنت جراحي مغز و اعصابم 

واقعا سخته فهمش اونم ساعت ٣ نصف شب تو خواب و بيداري بخواي بخوني 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
همدردیم. منم انگارشبا هوشیاره. روزافقط دوس داره بخوابه بخداپیرشذم

اصلا انگار بچه هامون با ساعت آمريكا تنظيم شدن
بگيرن بخوابن ديگه چشونه 😂😂نميدونم شايد شب بدنيا اومده فك ميكنه صبحه صبحارو فك ميكنه شبه ٥٧روزه زايمان كردم كلشو با هم جمع كنم٤٨ ساعتم نخوابيدم 

من پریشب تا ۶ صبح از درد گریه کردم با درد خوابم برد خیلییی وحشتناک رود . رفتم دستشویی نصف شب خوردم ز ...

هعییی😑

وقتی از دست کسی ناراحتی به خدا نسپرش، خدا بخشندس ازش میگذره؛ ترجیها خودت "پارش" کن😈حالِ ما خوب‌ است ، فقط طاقتمان طاق شده #کرونا  

من الان بچم خوابه حس میکنم اگه نیام تو گوشی امتیاز این مرحله رو از دست میدم😂

بیدارباشه نمیزاره😉

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
اصلا انگار بچه هامون با ساعت آمريكا تنظيم شدن بگيرن بخوابن ديگه چشونه 😂😂نميدونم شايد شب بدنيا اوم ...

توهنوز اولاشی بعد 3ماه یا4ماه خوابش بهترمیشع یاخودت میتونی تنظیمش کنی.. یافوقش 6ماه.

من بچم وسطای ماه هفتمه. اصن علاقه  ب خواب روز داره شبا مقاومت میکنه. جونم دراومده هفت ماه بی خوابی. 

😁
2706