2737
2739
عنوان

چرا بیدارید؟ چرا نمیخوابید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 87 پست

چشام داره میسوزه

نی نی سایت ولم نمیکنه🤣🤣

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

از اونجایی که خوابمون به هم ریخته و تا ساعت ۴ و ۵ بیداریم و تا ساعت ۱ ظهر خواب،  دارم قیمه درست میکنم واسه ناهار فردا 😋

جاتون خالی

خدایا شکرت بابت گل نازی که به من و همسرم هدیه دادی❤️🤲🏻خدای بزرگ و مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن و شب نخوابی با نی نی رو بهشون بچشون🤲🏻😏🤪🤩😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کنکور؟ چرا کلافه‌؟

نَه ده سال پيش كنكور دادم 

خسته شدم هي ميخونم هي نميفهمم 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2731
اخ اخ خیلی درک میکنم منکه این سری از درد نابود شدم

حس میکنم مغز استخونم توش پر آبه 

استخونام درد میکنه 😑 فکرشو کن

وقتی از دست کسی ناراحتی به خدا نسپرش، خدا بخشندس ازش میگذره؛ ترجیها خودت "پارش" کن😈حالِ ما خوب‌ است ، فقط طاقتمان طاق شده #کرونا  
من این موقه نمیتونم بخونم خابم میگیره

منم تو همين وضعيتم ولي چون سر كار ميرم همش جمع شده رو هم مجبورم 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2740
از اونجایی که خوابمون به هم ریخته و تا ساعت ۴ و ۵ بیداریم و تا ساعت ۱ ظهر خواب،  دارم قیمه ...

چه خوب نوش جان😂❤

به امید روزی که برای خودم تصمیم بگیرم..برای خودم زندگی کنم.....نه برای حرف مردم
2706