2737
2734
عنوان

چرا بیدارید؟ چرا نمیخوابید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 87 پست
ما ظهر پامیشیم صبونه میخوریم😐

خب ماهم صبحونه میخوریم یک ساعت بعدش ناهار میخوریم😂

خدایا شکرت بابت گل نازی که به من و همسرم هدیه دادی❤️🤲🏻خدای بزرگ و مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن و شب نخوابی با نی نی رو بهشون بچشون🤲🏻😏🤪🤩😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزدلم. 😟ببخشید نمیخواستم یه وقت ناراحتت کنم. ایشالا به زودی خدا دامنتو سبز میکنه. مطمئن باش حکمتی ...

خواهش میکنم عزیزم انشالازایمان راحتی داشته باشی ونی نی روبه سلامتی بغل کنی ...دستت دردنکنه بخاطر دعات 🙏😘

خسته نباشين واقعا 😂😂😂

سلامت باشید 😂😂

حذف وعده ها کار درستی نیست آخه شما هم حذف نکن😂😂😂

خدایا شکرت بابت گل نازی که به من و همسرم هدیه دادی❤️🤲🏻خدای بزرگ و مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن و شب نخوابی با نی نی رو بهشون بچشون🤲🏻😏🤪🤩😍
نه دیگه ما ناهارمون میره برای 5 عصر  شام هم 12 شب😆

قرنطینه همه چیزمونو نابود کرده🤦🏻‍♀️

2740
😂😂😂😂اخي عزيزم كامل دركت ميكنم انشالله كه درست ميشه خوابش  شوهر من هي به من ميگفت تعطيل شم ...

اره شوهرمنم همینارومیگه بهونه میاره. فردامجبورش میکنم بچه ک فقط مال من نیست تازه شب نگه نمیداره. 

😁