2737
2739

دوستان من بیسیک گرامر این یوز رو کامل خوندم ولی حالا نمیدونم چقدر بتونم بکار ببرمشون.کتاب ۵۰۴هم خوندم بیشترشو بلدم.کتاب تکتیکس فور لیسنیگ آبی هم دارن ولی نمیدونم چجور بخونم که مفید باشه.لطفا بگید چجوری بخونم باچه برنامه ای اگه کتاب میشناسید معرفی کنید دارم ناامید میشم از یادگیریش😐

یادمون باشهبا احمق ها بحث نکنیم😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتابای بیسیک گرامر این یوز و ۵۰۴ و منم به هر کسی معرفی‌میکنم بخونه عالین😍

فیلم زبان اصل زیاد ببین. ترجیحا با زیرنویس انگلیسی. هم لیسنینگتو تقویت میکنه هم کمک زیاد میکنه برای اینکه یادگیری هات تثبیت شن.

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊
2731

گلم شما همه چیو خوندی ک😁😁😁

زبان خیلی فراره 

من خودم انگلیش ریزالت ی دوره کامل کردم 

سلکت ریدینگ هم همینطور 

این طور ک هر روز ۲ساعت وقت میذاشتم اما واقعا هر روز

و بعد سریال فرندز یا سیلیکون ولی یا اشنایی با مادر رو میدیدم ک اصطلاحات یادم نره تقریبا ۱۰ ساله کار هر روز ک بگم دروغه کار هر حداقل ی روز در میونه منه

کتاب دایره لغات میخوای بهت معرفی کنم؟

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡

برو سایت

IELTSbuddy

شاید به دردت بخوره

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
کتابای بیسیک گرامر این یوز و ۵۰۴ و منم به هر کسی معرفی‌میکنم بخونه عالین😍 فیلم زبان اصل زیاد ببین. ...

عزیزم چه فیلمی خوبه برام؟من لیسنینگم ضعیفه

2740
گلم شما همه چیو خوندی ک😁😁😁 زبان خیلی فراره  من خودم انگلیش ریزالت ی دوره کامل کردم  ...

چه خوب آفرین سریال فرندز خوبه برای یادگیری؟بازیر نویس فارسی میدیدی شما؟

آره اگه خوبه ممنون میشم

visual    مثل دیکشنری ولی عالیه اگه مرتب بخونی... من دایره لغاتم انقد خوب شد

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡
عزیزم چه فیلمی خوبه برام؟من لیسنینگم ضعیفه

هر فیلمی تو هر ژانری که دوس داری. حتی اگه یه فیلم رو بیشتر از یبار ببینی که چه عالی چون من بار اول که فیلمو میبینم حواسم تو داستانه بیشتر و بار دوم خیلی دقت میکنم به محاورشون.

کلا فیلم به من خیلییییی کمک کرده. تمام چیز هایی که خودم میخوندم رو تو ذهنم تثبیت میکرد و چیزای جدید اضافه میکرد بهش. اسپیکینگ و لیسنینگ که بهترین راهه برای تقویتشون. دایره لغات و اصطلاحات جدید و عالی هم یاد میگیری.

انیمیشن ها هم چون خیلی واضح حرف میزنن خیلی گزینه های خوبین.

اگه هم دوست داشتی بگو تا فیلم بهت معرفی کنم.

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊
چه خوب آفرین سریال فرندز خوبه برای یادگیری؟بازیر نویس فارسی میدیدی شما؟

فدااات اوایل اره با زیرنویس فارسی ولی بعدن فقط زیرنوبس انگلیسی و در حال حاضر شاید ۱۰۰۰ بار دیدم این سریالو