2737
2739
عنوان

کسی هست تو نحوه خوندن زبان کمکم کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 110 بازدید | 26 پست
هر فیلمی تو هر ژانری که دوس داری. حتی اگه یه فیلم رو بیشتر از یبار ببینی که چه عالی چون من بار اول ک ...

چه خوب کلی انگیزه گرفتم برای فیلم دیدن اره اگه میشه چنتا معرفی کن مرسی 

یادمون باشهبا احمق ها بحث نکنیم😑
مرسی

خواهش میکنم عزیزم

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدااات اوایل اره با زیرنویس فارسی ولی بعدن فقط زیرنوبس انگلیسی و در حال حاضر شاید ۱۰۰۰ بار دیدم این ...

نه باابااا یعنی انقد جذابه؟؟بنظرت با زیرنویس انگلیسی ببینم بهتره یا فارسی؟

نه باابااا یعنی انقد جذابه؟؟بنظرت با زیرنویس انگلیسی ببینم بهتره یا فارسی؟

اول با زیرنویس فارسی ک اصطلاحات ب گوشت آشنا بشه در حدی این سریال جذابه ک دیگه هیچ سریالی بهت نمیچسبه تو نت سرچ کن نقد و بررسی هاشو ی کمدی عاشقانه اجتماعی در نوع خودش بی نظیر تا ابد ...زن برد پیتم بازی کرده

2728
چه خوب کلی انگیزه گرفتم برای فیلم دیدن اره اگه میشه چنتا معرفی کن مرسی 

اممم غیر از سریال فرندز که دوستان معرفی کردم چن تا از فیلمایی که اخیرا دیدمو میگم. خیلی فیلم میبینم کلا😀

سریال lost، prison break

Knives out

Bird box

Pianist

Edge of tomorrow

Mr & mrs smith

Kong skull island

Arrival

Me before you

Last Christmas.

اگه ژانر خاصیم دوس داری بگو من همه ژانری میبینم.

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊
اول با زیرنویس فارسی ک اصطلاحات ب گوشت آشنا بشه در حدی این سریال جذابه ک دیگه هیچ سریالی بهت نمیچسبه ...

مرسی عزیزم امشب قسمت اولشو میبینم 🌺

اممم غیر از سریال فرندز که دوستان معرفی کردم چن تا از فیلمایی که اخیرا دیدمو میگم. خیلی فیلم میبینم ...

خیلی لطف کردی عزیزم بنظرت چجور ببینم که مفید باشه و اصطلاحات فراموشم نشه  شما روش خاصی داری؟

خیلی لطف کردی عزیزم بنظرت چجور ببینم که مفید باشه و اصطلاحات فراموشم نشه  شما روش خاصی داری؟

ببین، فقط لذت ببر. فیلم دیدن کیف داره. اصن به اینچیزا فک نکن. من عاشق زبان انگلیسیم. و اینکه اگه هم میخوای برات مفید تر باشه یه فیلمو چن بار ببین. اول با داستان اشنا میشی بعدش خودت خود به خود حواست میره تو کلمات جدید و اصطلاحاتی که بکار میبرن و برای تو جدیده. و کلا فیلم زیاد دیدن خیلیییببی تثبیت میکنه اطلاعات قبلیو. 

تازگیا هم خودم برای خودم فک کردم که چیکار کنم که جنبه های دیگه زبانمم تقویت شه زدم تو کار ترجمه زیرنویس😀

هم خیلییییی لذت میبرم هم اینکه ترجمه خیلی خیلی مخصوصا به دایره لغات اضافه میکنه.

2740
ببین، فقط لذت ببر. فیلم دیدن کیف داره. اصن به اینچیزا فک نکن. من عاشق زبان انگلیسیم. و اینکه اگه هم ...

چه جالب زیر نویس انگلیسیو ترجمه میکنی؟زیرنویس انگیسی رو از سایت خاصی دانلود میکنی؟

چه جالب زیر نویس انگلیسیو ترجمه میکنی؟زیرنویس انگیسی رو از سایت خاصی دانلود میکنی؟

اره یه سایتایی هستن بیشتر ازاونا استفاده میکنم ولی عموما سرچ میکنم سابتایتل فیلم فلان.