2733
2734
عنوان

بیاین ی لحظه

89 بازدید | 8 پست

مامانم دو تا حرکت رو اعصاب داره البته از نظرمن شاید یکی اینکه اکثر وقتا بهش زنگ میزنم پیش بقیه باشه میذاره رو پخش بازها بهش گفتم نکن شاید بخوام ی حرف خصوصی بهت بگم یااینکه ادم ی چیزی میکع یهو میفهمه ای وای روی پخش بوده و یکی دیکع ام هروقت واتساپ تصویری میزنه اگر تو جمع باشه دور میده امشب همشون رفتن ویلای بابابزرگم ب ماهم گفتن منو شوهرم نرفتیم بعذ تصویری گرفت منو منم تاپ بندی تنم بود یعو وسط صحبت گوشی رو دور داد بابابزرگم  اینا دیدن منو منم عصبی شذم قطغ کردم زنگ زدم گفتم خیلی بعضی کارات رو اعصابه چرا اینکارو کردی بعدم قطع کرذم بنظرتون کار بدی کردم

منم باشم اعصابم خورد میشه

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740