2752
2734

تا میگی عشق و علاقه مهم ترین چیز هست میگن عشق و علاقه رو بزار سر سفره بخور نخیر اینطور نیست وقتی ملاک ازدواج میشه عشق و انسانیت ناخداگاه بقیه موارد هم حل میشه چون اگه یک نفر انسانیت و عشق نداشته باشه پولدارم هم باشه میتونه خونوادشو تو رفاه نزاره و ازشون دریغ کنه و برعکس اگه عاشق باشه مسئولیت پذیر باشه حواسش به خونواده و رفاه و آسایششون هست کاش ملاک اشخاص و خانواده ها انسانیت و ذات خوب بود نه انقدر حساب کتاب و چرتکه انداختن

نه به اون شوری شوری نه به این بی نمکی

شما هم از اونور بوم افتادی

معلومه که بحث اقتصادی هم مهمه و صرفا شخصی نیست

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...

واقعا همینطوره ، منو همسرم دو دانشجو بودیم و خدارو شکر به مرور و تلاش به همه چیز رسیدیم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
نه به اون شوری شوری نه به این بی نمکی شما هم از اونور بوم افتادی معلومه که بحث اقتصادی هم مهمه و ص ...

تا یه حدی مهم هست نه اینکه همون اول فقط با اقتقاد میره جلو کی چی داره چقدر مهریه کنن میشینن بحث و دعوا سر چهار تا سکه بالا پایین تر اصلا عاقبت خوشی نمیبینم تو اینجور رفتارا

2731
تا یه حدی مهم هست نه اینکه همون اول فقط با اقتقاد میره جلو کی چی داره چقدر مهریه کنن میشینن بحث و دع ...

اتفاقا من هر چقدر زن قانع دیدم بدبخت شد 

و اینکه شما نگفتی تا یه حدی مهم هست گفتی اصلا نباید مهم باشه 

مرد ایرانی رو گویا شما نمیشناسی تعارف که نداریم از اول باید رودربایستی رو کنار گذاشت 

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...

اینا فقط شعاره گلم

طرف عشق و علاقه بهت داره ولی کار نداره تحصیلات نداره خانواده درست درمون نداره این چجوری میخواد برات یدونه زیرپله حتی اجاره کنه بری بشینی توش

لابد بره دزدی کنه

یا شایدم باید ۱۰ هزارسال بشینید منتظر تا بتونه پول در بیاره اونم با این وضع جامعه که ادم هی هرچی پول جمع میکنه فاصلش با اهدافش بیشتر میشه از نظر مالی

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
اتفاقا من هر چقدر زن قانع دیدم بدبخت شد  و اینکه شما نگفتی تا یه حدی مهم هست گفتی اصلا نباید م ...

اتفاقا من از کسی که میخوامش همه چیز میخوام اصلا نگفتم کسی قانع باشه و یا تو فقر زندگی کنه شما منظور منو متوجه نشدی

اینا فقط شعاره گلم طرف عشق و علاقه بهت داره ولی کار نداره تحصیلات نداره خانواده درست درمون نداره ای ...

عزیزم پسری که عشقش واقعی باشه به خاطرت میره سرکار من در مورد عشق واقعی حرف زدم اینی که شما میگی عشق کشکیه که اهل کار نباشه بخواد بیاد جلو در ضمن من خیلی مرد پولدار دیدم که زندگیاشون از هم پاشیده بین دوستای عشقم همشون وفادارن فقط اون پولداره یه خیانتای وحشتناکی کرد که خود رفیقاش که مرد هستن باهاش سرد شدن حتی آخر هم طلاق گرفت 

تا یه حدی مهم هست نه اینکه همون اول فقط با اقتقاد میره جلو کی چی داره چقدر مهریه کنن میشینن بحث و دع ...

دیگه خانما کل حق و حقوقشون همون یدونه مهریست اونم که تازه مردا میپیجونن به هزار طریق بعد حالا اینم زنا نخوان دیگه هیچی

خیلیا بودن با عشق و علاقه ازدواج کردن ولی بعدا طرف زیر یه سقف که رفتن تازه خودشو نشون داده دیگه اگه پولم نداشته باشه دختره دقیقا به چی دل خوش کنه 

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
اتفاقا من از کسی که میخوامش همه چیز میخوام اصلا نگفتم کسی قانع باشه و یا تو فقر زندگی کنه شما منظور ...

عنوانت رو با دقت بخون 

دیگه خانما کل حق و حقوقشون همون یدونه مهریست اونم که تازه مردا میپیجونن به هزار طریق بعد حالا اینم ز ...

کسی نخواد بده اموالشو میزنه به اسم اینو اون تهش میشه سالی یک سکه پس بهتره این بحث چندش مهریه و مهریه بازی که شبیه مبادله هست انجام نشه و دو طرف باهم یه توافقی کنن

برعکس شما من توصیه میکنم با کسی وارد رابطه شید که هوش مالی و اقتصادی داشته باشه ، با عرضه و جنم باشه و بستگی به سن و سالش کار خوب و پس انداز داشته باشه 

مهریه فقط برای طلاق نیست و قطعا مهریه ی بالا بگیرید یا اموالتون رو به اسم هم صلح کنید که اگر‌ همسرتون فوت کرد ارث خورها بهتون حمله نکنن 

به حرف کسایی که میگن فقط فلان چیز مهمه هم گوش نکنید . تک بعدی نباشید . همه چیز به اندازه اش مهمه 

چه عشق ، چه پول ، چه پیشرفت ، چه هرچیز دیگه 

خودتونو اصلا دست کم‌ نگیرید 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2706