2737
2739
عنوان

شورشو در اوردین دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 49 پست

کاری به اونایی ندارم که برای چرخ زدن و کارای غیرضروری بیرون میچرخن

ولی یک ماه کسی نره بیرون کی میاد دم در خونه اقلامی که لازم داریم رو بده بهمون؟اونایی که برای پولش مجبورن چیکار باید کنن؟
اگه بحث قرنطینس خب دولت باید یک ماه همه رو ساپورت کنه.اسم این قرنطینه نیست

بابا همه بیرونن بعد میان اینجا بقیرو نصیحت میکنن

والا ما از بهمن تو خونه بست نشستیم خدا از سر تقصیراتشون نگذره اونایی که میرن بیرون خداییش با دوتا بچه تو خونه اعصاب میخواد 

از رنجی خسته ام که از آن من نیست روزگار غریبی ست نازنین...من مرگ را زیسته ام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فامیل ما خووهرش از تهران اومد با خانواده  بعد اینا هر شب مهمونی دارن  خونه خووهر برادرن  شام  بعد این اقا استوری گذاشته  پلیس  مسافرارو برگردوند خونه هاشون بقیم که موندن  کار دامپزشکاست  که  برشون گردونن  یکی نیست بگع تو خودت و خواهرت گاوین  که  هر شب مهمونین  برا بقیه  میگی  

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
تازه اینقدرم چسبیدن به بقیه که حرفاشونم شنیدن که گفتن فردا میخوایم بریم کوه 🤣🤣🤣 هی میگن فاصلتونو ...

😂😂😂😂😒طرف حرفای درگوشیشون هم شنفته بعد میاد میگه مرد رعایت نمیکنن

2731
دقیقا  الان میگن ما واسه این کار بیرون بودیم  خوب بقیه هم همین هستن دیگه

من خودم خونه

ولی همسرم رفته بود برام ظرف ازمایش بگیره اورد برد باید بره جوابشم بگیره نمین تلفنی

اون کفت خلوت بوده خیابونا

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2740

وای خدا همسایه ما یه هفته یه هفته میره شهرشون وقتیم میاد دوس داره بیاد خونمون خستم کرده برمیگرده چرا شما جایی نمیرین گفتم خدانکرده قرنطینه ایم 

از رنجی خسته ام که از آن من نیست روزگار غریبی ست نازنین...من مرگ را زیسته ام 

خب باید یکی بره بیرون امار در بیاره

بد کاری میکنن میرن سرشماری؟؟؟😒

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

یاد اون جوکه افتادم ساعت ۳ صبح تو کوچه دعوا میشه

یکی به اون یکی میگه تو اگه مادرت خواهرت ****** نبود این موقع شب اینجا نبودی

ولی خودشم اونجا بود

در واقع مام اونجا بودیم 🤐🤐🤐

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2706