2737
2734
عنوان

شورشو در اوردین دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من زیاد اینجا رو جدی نمیگیرم چون ایمان دارم همه میرن بیرون همه میرفتن برای خرید عید بعد میومد اینجا میگفتن ما نمیریم بیرون شاید یه عده خیلی خیلی کم بیرون نرفتن 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2728
😂😂😂😂😂😂😂اخه همه مامور امار شدن

😁خب میخوان ببین اون یکی راست میگه یا نه

اخه میدونی که امار ما ایرانی ها از ریشه اشتباس 

میخوان دست همو رو کنن

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2740
اره بابا بعضیا که عکسم میزاشتن

اره بابا همه بیرون میرفتن 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
کاری به اونایی ندارم که برای چرخ زدن و کارای غیرضروری بیرون میچرخن ولی یک ماه کسی نره بیرون کی میاد ...

ما شهرستانیم داروهای بابام پیدا نمیشه مجبوره تهران بره،داروخانه های آنلاینم نداشتن،کسی ام نیست از تهران برامون پست کنه،خیلی ناراحتم،نمیدونیم چکار کنیم😔😔😔

ایشالا که یه جوری مشکلتون حل شه.این بیماری زندگی همرو بهم ریخته

اتفاقا دیشب تاپیک زدم چندتا انسان شریف و واقعی پیداشدن گفتن اگه پیداکنیم برات میفرستیم،بعد گزارش زدن تاپیکم ترکید،دوباره تاپیک زدم دوباره تعطیل شد،نمیدونم چرا گزارش میزدن!  یه عده عقده ای که خودشون هیچ خیری به دنیا نرسوندن حتی چشم دیدن کمک بقیه رو ندارن

زیر دلم شدید درد گرفته شوهرم منو نمیبره دکتر میگه خطرناکه ای خدا بچم چیزیش نشه حالا 

دختر قشنگم میدونم لیاقت بغل کردن و بوسیدنتو نداشتم قلب نازنینت طاقت نیاورد از ناشکری های من منو ببخش اغوش خدا واست جای بهتریه تا من عزیزکم اون دنیا منتظر میمونم تا بیای پیشم ببخشید نتونستم بوست کنم مامان منو ببخش