2737
2739
عنوان

شورشو در اوردین دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 49 پست
دردت خیلی شدیده؟ چن ماهته

۲۱ هفتم چهل دقیقس درد دارم شوهرم سر کار میگم بیا بریم دکتر نمیاد میگه بیمارستانا الودس اگه بچم بمیره چی حالا با این اوضاع 

دختر قشنگم میدونم لیاقت بغل کردن و بوسیدنتو نداشتم قلب نازنینت طاقت نیاورد از ناشکری های من منو ببخش اغوش خدا واست جای بهتریه تا من عزیزکم اون دنیا منتظر میمونم تا بیای پیشم ببخشید نتونستم بوست کنم مامان منو ببخش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۱ هفتم چهل دقیقس درد دارم شوهرم سر کار میگم بیا بریم دکتر نمیاد میگه بیمارستانا الودس اگه بچم بمیره ...

وای خدا نمیدونم چی بگم هم تو حق داری هم شوهرت از خانمایه با تجربه مث مامانت یا هر کس دیگه ای که تجربه بارداری داشته کمک بگیر شاید یه چیزی بلد بودنو کمکت کردن

وااااا چرا گزارش زدن چیز بدی نگفتی که

اونم دوبار نه یه بار،من گفتم بدون فکر قرنطینه کردن ،مریض هایی مثه پدر من چکارکنن،یه عده هستن الان فقط بفکر سلامتی خودشون و بچشونن میگن بقیه فدای ما بشن،با تمام قوا موافق قرنطینه ان،یکی بود خیلی دور برداشته بود اسم کاربریشم یه چیزی تو مایه های مادر آرسام بود

2728