2737
2739
عنوان

دویدن تو خیابون هم خطر کرونا داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه جای‌خلوت نداره. یکی‌ام اینکه دست ب‌چیزی نزنی ...یسری‌محله ها تومرکز شهره ک خب رفتوامد‌زیاده .اما‌خیلی‌جاهام نه ...الان واسه ما پرنده پر‌تمیزنه تو حالت عادی چ برسه ب الان

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

نه عزیزم اگه خیابونا خلوته هیچ خطری نیست 

کرونا که تو هوا پرواز نمیکنه . 

منم یه روز درمیون تو خیابون میدوم ، اطراف ما انقدر خلوته که تنهایی میترسم برم با شوهرم میرم . 

همش بشینیم تو خونه از کرونا نمیریم از چربی خون و چاقی میمیریم . 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 
2728

بله

دویدن 

خزیدن

پریدن

خوابیدن

سینه خیز 

پامرغی

کلاغ پر

غلطیدن

.....‌‌‌‌

کرونا اور است✌✌✌✌✌😂😂😂😂😂😂😂

در همه حال خوشحالم حتی اگه دنیا به کامم نباشه  یا درد بکشم.یکسال بزرگتر شدم  پس باید بیشتر بخندم    

خدایاااا دارم میمیرم واسه کوچه م واسه خونه م واسه شهرممممممم😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

انقدر مواد شیمیایی تو هواست که اگر از نظر کرونا هم مشکلی نباشه اصلا صلاح نیست تو این هوا حتی پیاده روی کرد چه برسه به دویدن، موقع دویدن حجم زیادی از هوا با هرچی که داخلش هست وارد بدنتون میشه

بهتره که حرکات ورزشی ملایم تری رو تو فضای خونه انجام بدیپ

2738

اگر همه مثل شما فکر کنن استارتر جان بله خطر داره

هرکسی به نوبه خودش باید سهمش رو ادا کنه و خونه بمونه

یکی مثل من که باردارم هم واجبه پیاده روی کنم ولی بیرون نمیرم داخل خونه  راه میرم

******گرنگهدارمنآناستکهمنمیدانم.شیشهرادربغلسنگنگهمیدارد********

دویدن لاغر کنندس یا پیاده روی تند؟

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜
دویدن لاغر کنندس یا پیاده روی تند؟

من برای لاغری نمیدوام

دویدن لاغر کننده است

چون باعث میشه فشار بیشتری بهت بیاد

یه استارت تند بزن ۳۰ ثانیه بدو ۶۰ ثانیه خیلی یواش برو

این بهترین مدل دوییدن برای لاغریه

عاشقتم نیلی جون شادیمو بهت مدیونم💖
من برای لاغری نمیدوام دویدن لاغر کننده است چون باعث میشه فشار بیشتری بهت بیاد یه استارت تند بزن ۳ ...

مرسی گلم

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜