2737
2739

دوست صمیمیم که از ۶ سالگی باهم دوستیم 😭😭😭

۱۴ ساله که دوستیم 

اوایل راهنمایی بود که گفت پسر همسایشون رو دوست داره .‌‌ هم من هم خودش جدی نمیگرفتیم و مشاور مدرسه می‌گفت که به خاطر بلوغه... ۶ سال گذشت و این علاقه هر روز بیشتر شد و ی حالت جنون وار گرفت 😭😭😭 پسره هم خودش یکی رو دوست داشت و به دوست من گفت رفیق باشیم دوست من قبول کرد و بیشتر وابسته شد 

کار به جایی رسید که هفته ای ۷ تا ۱۰ بار می‌رفت از مغازه بابا پسره که سوپر مارکت بود و خود پسره میومد درش خرید میکرد تا فقط ببینش 😭😭😭 کادو سوغاتی های آنچنانی براش می‌خرید 😭😭😭😭 بدون اینکه پسره ذره ای جبران کنه ... هر سال تولدش کلی گل کیک کادو فلان ..می‌گرفت براش .. اولاش من می‌گفتم نکن حیفی آخه خیلی دختر قشنگ و مهربون و ساده ایه مثل ماه میمونه از قشنگی به خدا رو دستش نیست 😭😭😭 گوش نکرد 

برا پسره چندین بار غذا درست کرده برده فقط 😭😭😭 

الان بقیشم رو میگم 😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ای خدا چرا به ما دخترا عقل نمیدی؟ 🥹

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2740
ای خدا چرا به ما دخترا عقل نمیدی؟ 🥹

عقل داده ولی ازش درست استفاده نمیکنن🥲

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

کادو هارو میخواست ببره ولی پسره بعد گذشت ۱۲ ساعت هنوز پیامش رو هم سین نزده بود 

کادو هارو برد تو این هوا بارونی مغازه بسته بود 

و از ساعت ۱ ظهر تا هفت غروب منتظر موند تا پسره بیاد در مغازه

2706