2733
2734
عنوان

دوستم امروز خودکشی کرد 😭😭😭😭 فقط بیست سالشه 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4755 بازدید | 115 پست
کاش یه کم دورش کنید از این پسره یه مسافرت طولانی یکم ذهنش باز شه 

می‌ره خونه مادربزرگش به ی شهر دیگه 

دلتنگ میشه جوری که میگه من مثلا از در مغازه رد شم از دور براش فیلم بگیرم از پسره !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا عشق نیس ماها معنی عشق رو بد فهمیدیم اسم هر خواستن رو تعبیر به کردیم عشق ماله لیلی و مجنون شیرین ...

اره واقعا این اسمش خریتهههه

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  
انشالله اگه بهوش اومدم یع جوری بزن صدا سگ بده این دوستت  شاید به خودش اومد آخه برای یه پسر نکب ...

چقد تند رفتی ..با کسی که در شرایط خانوادگی و روحی افتصاحیه باید با مدارا و ملایمت برخورد کرد .عشق با منطق و حرف این و اون جور در نمیاد ..خدا کمکش می‌کنه و از این مرحله گذر می‌کنه هر چند با درد فراوان اما آینده در ارامشه

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      
2731
صدهزار باز اینارو من مشاور و ... گفتیم  اصلا انگار نمیشنوه

حق داره ..اون از ترس پدر به یه عشق یکطرفه پناه برده .از خدا میخام کمکش کنه براش معجزه شه ..بهش بگو اگه دوست داره به من پیام بده باهاش صحبت کنم .انشالله هر چه زودتر به هوش بیاد

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      
چقد تند رفتی ..با کسی که در شرایط خانوادگی و روحی افتصاحیه باید با مدارا و ملایمت برخورد کرد .عشق با ...

خودم تو این وضع بودم کاش یکی اون موقع میزد تو گوشم که انقد خر نباشم واقعا منم زمانی خر بودم خودکشی هم کردم مارو باید تا جایی که می‌خوریم بزنن چون خریم