2733
2734
عنوان

دویدن تو خیابون هم خطر کرونا داره؟

446 بازدید | 27 پست

من کبدم چربه و یه مدته که خفه ام

پارسال شبی ۴ کیلومتر میدوییدیم تو خیابون

خیلی سرحالم کرده بود

الان هم دوس دارم انجام بدم

شوهرم میگه بیخیال تو این کرونا

فک کنم بخاطر تنبلیش میگه

مگه دوییدن تو خیابون هم خطر ابتلا به کرونا داره؟

عاشقتم نیلی جون شادیمو بهت مدیونم💖

عزیزم کرونا نمیگه که طرف این خانم نرم اومده ورزش کنه😂😂

ولی بدون شوخی اگه همون اطراف خونتون بدوی و دست به چیزی نزنی با کسیم برخورد نداشته باشی،اشکال نداره..آخر شب که خلوته برو

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم اگر دویدن تو خیابون مشکلی نداشت ،خب نمیگفتن تو خونه بمونید که،میگفتن تو خیابون بدویید

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
2738

تو این مدت تا پایان قرنطینه یسری نرمش ها و ورزشهایی ک مفیده رو تو خونه انجام بدین

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                

۴کیلومتر خو خیلیه😩😩🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

من صبح زود میرم میدوئم منم کبدم عیب ناکه...نکه چربا...ولی مستعده...رژیم غذایمم بده بخاطر همین

اگ دلت رضا نی

لیورگل بخر(گیاهیی تغریبا)

از داروخونه

میشوره میبره

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  

ببین اگه یه پارکی باغی جایی سراغ داری که خلوته و کسی نیست اونجا نه اشکالی نداره 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2706