2733
2739

شوهرم اهل خیانت و اینجور بازیا نیس ولی دلیل نمیشه ک مرد خوبیه 

یدونه مشکل بزرگ داره اینکه همیش میخواهیم دور همی ی جایی جمع بشیم فقط دنبال بهانس ک منو خرد کنه یا با من دعوا کنه یا شایدم من اونجور احساس میکنم نمیدونم دلیلش چیه 

وای خدا خستم ازش تو سن ۲۴ سالگی موهام سفید شدن از بس فکر کردم اضطراب کشیدم استرس کشیدم 

اومدیم خونه مامانم مهمون دوتا از همسایه هاش اومدن خونشون شوهرمم بدش میاد اونجا رفتنی همسایه ها  با اینک میبینه داماد مامانم خونس بازم بیاد بشینه چند ساعتی 

فقط دنبال بهونه بود ک سرم خالی کنه بادکنک و چند بار کوبید رو صورتم گفتم نکن زشت عیب 

اصلا حرف گوش نمیده ها 

اخرش داد زدم بسهههه دیگ 

برگشته پیش همسایه ها میگ هوی صداتو بیار پایین پا میشم میزنم تو دهنت ها خروس شده واسم 😔

بعد اونا رفتن 

مامانم هر چقدر گف حق با دخترمه تو چرا پیش همه باهاش شوخی میکنی یکم سنگین باش 

برگشته میگ من ب دهنشم برینم باید کلا حرف نزنه 

😔😔😔

مامانم فقط غصه میخوره اینارو میبینه 

بعد شب عموم اینا اومدن هر وق خواستم حرف بزنم میگ بسه سرت تو سرمه ولی من هیچی نمیگفتم در کل نادیدش میگرفتم 

اینم بگم شوهرم ۳۰ سالشه 

تموم پولای حقوقشو خرج من میکنه هیچی واس خودش نمیخره 

نصف شب بیدار کنم بگم تشنمه میره برام آب میاره 

ولی نمیدونم تو جمع چرا دنبال بهانه اس😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چشه؟

نکنه دو شخصیتیه 😐

ما به هرکی پرو بال دادیم پرواز کرد                                     از اون بالا رید رو سرمون😑😒.                                                                                                            ‌‌‌‌‌از موقعی که بشر به هوش مصنوعی دسترسی پیدا کرده هایده یک ربع نتونسته راحت بخوابه.

با مشاور صحبت کن ببین دلیلش چیه و چیکار باید بکنی احساس میکنم مشکل ریشه تو خانواده شوهرته دیده شنیده خلاصه یاد گرفته و براش عادیه انگار!چون بی مهابا جلو مادرت هم میگه و بی احترامی میکنه!خیلی عادی!!

#تلنگر وقتی با یک نفر ازدواج میکنید👰‍♀️🤵‍♂️درواقع با تمام اینها ازدواج میکنید:_با آسیب های اون آدم در گذشته😔 _با خانوادش👨‍👩‍👧‍👦 _باترس هاش😰 _با عادت هاش🧘‍♂️ _با فرهنگی که توش بزرگ شده🧍‍♂️ _باعقاید،باور هاش💆
2738
شاید دنبال جلب توجهه و دوست داره تو جمع بیشتر حواست بهش باشه!

واقعا دیگ از غصه خوردن دارم میمیرم همه تو جمع خودشون قشنگ جلوه میدن تو‌خونه عین خروس جنگین 

ولی ما توخونه عین فرشته ها 

تو جمع میرینیم ب هم 

میخوام برم مشاوره ولی میترسم چون اصلا درست بشو نیس کلا امیدمو از دست داده ام 

اگر تو جمع اینه پس تو تنهایی ازش گله کن 

خیلی گفتم ک تو‌جمع خوب باش ارزش بده ولی بی فایدههه 

دست خودش نیس جو میگیره 

ب خدا من هیچکار بدی نمیکنم براش ولی اون منو خورد میکنه این منو خیلی ب زمین میزنه 😔

اون یه جور کمبود دوست داره جلب توجه کنه جلو بقیه از اون دسته مردهاست که تو خونه موشن بیرون شیر ترک ن ...

کمبود عقل داره 

عقل داشته بود منو اونجوری پیش همه کوچیک‌نمیکرد 

2706