2737
2734
عنوان

یه سوال راجب شرایط زندگیم صادقانه جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 80 پست

حالا از وقتی که اومدم تو زندگی اپارتمانی حس میکنم خیلی کسل کنندس البته امکانات شهر خوبه ها ولی خب من تو روستامونم میتونم یه خونه شیک و بزرگ داشته باشم با یه حیاط بزرگ که میتونم باغچه ش کنم و همین که نزدیک خانوادمم و همین که بابقیه پولم میتونم یه ماشین خوب بخرم بنظرتون تو این شرایط شهر خوبه یا روستا بچه ندارم گاهی فک میکنم زندگی شهری برا اینده بچه م خوبه گاهی میبینم اونجا میتونم رفاه بیشتری بدم بهش

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برو همون روستاتون زندگی کن،ماهم شهرمون همه چی داره همه چییییی فقط مثلا اصفهان صدتا بیمارستان داره،اینجا ی مرکز بهداشت داره ی بیمارستان،اصفهان هزار تا مدرسه داره اینجا از هر دبستان راهنمایی دبیرستان دوتا

اشتباه نکن همونجا بیشتر میتونین پیشرفت کنین

2731

من به شوهرم التماس می‌کنم که بریم تو یه روستای شمالی زندگی کنیم، نمیاد 😕😕

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
حالا از وقتی که اومدم تو زندگی اپارتمانی حس میکنم خیلی کسل کنندس البته امکانات شهر خوبه ها ولی خب من ...

برو روستاتون 

مگه نمیگی تا مرکز شهر بیست دیقه فاصله اس 

خب اگه کلاسی چیزی بخوای بفرستی بچتو میفرستی دیگ

2738

اگه میگی‌۲۰دقه راهه ماشین زیره پات باشه زیاد سختت نمیشه میتونی راحت برا هرکار یا نیازی که داری رفت امد کنی والا ما تو این تهران هرجا میخوایم بریم پدره هفت جد و ابادمون در میاد دو یاعت باید تو راه باشیم 

برو روستاتون  مگه نمیگی تا مرکز شهر بیست دیقه فاصله اس  خب اگه کلاسی چیزی بخوای بفرستی ب ...

حالا کوووو تا کلاس برای بچه.برگرد روستا با آرامش و عشق کنار خانوادت از زندگیت لذت ببر.

مادر دو بچه.۳۰ سال و ۱۰ ماه

خیلی دوراهیه بدیه اینجا میتونم یه اپارتمان ۱۰۰ متری بخرم با ماشین معمولی و خب هزینه م بیشتر ولی اونجا میتونم یه ویلا خوب با ماشین و پول خوب داشته باشم نظرتون ؟ اینم بگم روستامون عقب مونده نیس اصن الان جمعیتشم زیاد تقریبا ۳ هزار ولی خب موندم دوراهی😑

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡

والا ما از ازدواج پدر مادرم (۳۰سال پیش) اومدیم مشد 

فامیلامون طرقبه ان

بشدت دوست دارم برم اونجا برای زندگی و کار

شمام که میگی روستاتون امکانات کافی داره بنظرم برگردی بهتره...چیه تو شهر!!

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
2706