2733
2739
عنوان

یه سوال راجب شرایط زندگیم صادقانه جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 80 پست
خیلی دوراهیه بدیه اینجا میتونم یه اپارتمان ۱۰۰ متری بخرم با ماشین معمولی و خب هزینه م بیشتر ولی اونج ...

بابا آرزوی ما رو خدا دو دستی بهت داده، پاشو برو نزدیک خانواده‌ت

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا از وقتی که اومدم تو زندگی اپارتمانی حس میکنم خیلی کسل کنندس البته امکانات شهر خوبه ها ولی خب من ...

مطمئنا تو زندگیه شهری و روستایی مزایای خاص خودشونو داره 

منتها توی ی شهر سریعتر پیشرفت میکنید

ی خونه ۷۰ ۸۰ متریه تو شهر ارزشش از خونه ی توی روستا خیلی خیلی بیشتره 

اولشم طبیعیه ک احساس دپرسی کنید

ولی بمونید دیگه دوس ندارین برید توی روستا 

اگه واستون مقدوره هر دوتاشو با هم داشته باشین 

آخر هفته ها برید روستا

اگه میگی‌۲۰دقه راهه ماشین زیره پات باشه زیاد سختت نمیشه میتونی راحت برا هرکار یا نیازی که داری رفت ا ...

اره ماشین که داریم و خب قبلا هم اونجا بودم برای همه کارام هفته ای چنبار میومدم اینجا تازه شغل شوهرم ت  شهر و اون هر روز میومد به جز پنجشنبه جمعه

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
2728
خیلی دوراهیه بدیه اینجا میتونم یه اپارتمان ۱۰۰ متری بخرم با ماشین معمولی و خب هزینه م بیشتر ولی اونج ...

ببین چون اسمش روستاست بده؟؟؟؟؟؟؟بخدا حیف.کاش من جای تو بودم همین الان برای اسباب کشی اقدام میکردم

مادر دو بچه.۳۰ سال و ۱۰ ماه

یه اپارتمان معمولی توی شهر بخر جای خوب بده دست مستاجر باشه برای اینده ، یه خونه معمولی هم روستا درست کن برای زندگی ، اینجوری هم میتونی هروقت دلت خواست هم روستا زندگی کنی هم شهر

لطفاً برای خوشبختی بچه هام یه صلوات بفرستید 😘
2738
مطمئنا تو زندگیه شهری و روستایی مزایای خاص خودشونو داره  منتها توی ی شهر سریعتر پیشرفت میکنید ...

اینم فکر خوبیع ولی از طرفی م دوری از خانواده سخته قبلا هر روز میدیدمشون اما الان هفته ای دو سه بار

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
حالا از وقتی که اومدم تو زندگی اپارتمانی حس میکنم خیلی کسل کنندس البته امکانات شهر خوبه ها ولی خب من ...

قطعا روستا

من خیلی دوس دارم شرایطشو داشتم..ولی اصلا هیچی تو روستا نداریم..آرامش بیشتری داره.مخصوصا وقتی به شهر نزدیکه و شرایط مالی خوبی داری

تو بهترین حال منی من شک ندارم،من دیگه بهتر از تو از کجا بیارم🤱

من از 9سالگیم از شهرستانمون رفتیم اصفهان بخاطر ی سری مشکلات

ولی درسم بدتر افت کرد،امکانات برا ی بچه چیه؟ی مدرسه خوب و انواع کلاسای مختلف ما تو اصفهان همشو داشتیم ولی تو مدرسه کلاسمون35نفر بودیم و اصلا ب بچه ها رسیدگی نمیکردن،ولی تو شهرمون20نفر بودیم و هرروز وقت میشد از بچه ها پرسش بشه و...

کلاسم از خونمون دور بود و نتونستم برم،حالا بعد از10سال برگشتم میبینم دوستام ب چه جاهایی ک نرسیدن،چن نفری گوینده رادیوی شهرمون شدن،چن تایی تئاتر بازی میکنن،خیلیاشون کلاسای ورزشیو رفتن الان مسابقه میرن و...

ادم اگه پشت کوهیم باشه و خونه از خودش باشه بهتر از اینکه سال ب سال خونه عوض کنین تازه دلتنگی و...اینام باشه

صادقانه گفتم

شک نکن روستا

عزیزم اگه ماشین داشته باشی بچه رو میتونی ببری و بیاری

تو شهر مگه غیر اینه؟

تازه احتمالا روستاتون مدرسه ابتدایی داره.

اشتباه نکن زندگی تو آپارتمان برای بچه مثل زندون میمونه

کاش من جای تو بودم

کاش میتونستم از این آپارتمان لعنتی بیرون بیام

بچه باید فضای باز داشته باشه برای جست و خیز

ب نظرم روستاتون با این شرایط خوبه واسه زندگی حداقلش ک خونه از خودته فکرت خوبو منطقیه 

من اگر نیکم و گر بد تو برو خودرا باش..
برو روستاتون  مگه نمیگی تا مرکز شهر بیست دیقه فاصله اس  خب اگه کلاسی چیزی بخوای بفرستی ب ...

نگران اینده بچه های نداشته م هستم فقط😅

2706