2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فازش این بود یه چی بگه همه رو ناراحت کنه بعدش بیاد بگه زود قضاوت‌کردید و..‌‌‌‌یه جور...

نه تو هیچ فازی نبودم خواستم ببینم نظر بقیه چیه.ب جدم قسم چن روز پیش دیدم همسایه هامون دید و بازدید داشتن

2728
2740

با همسر جان خونه میشینیم بازی میکنیم کیک درست میکنم میخوریم  

وزن اولیه ۶٨  هدف اولیه ۶۳  هدف نهایی ۵۷              خدا جونم میدونم همیشه همه جا هستی کمکم کردی زمین خوردم دستمو گرفتی بعضی وقتها به مو رسید ولی پاره نشده همیشه صدامو شنیدی گریه هامو دیدی خنده هامو دیدی میدونم بنده خوبت نبودم همیشه ناراضی و شاکی بودم ولی من غیر از تو که کسی رو ندارم. رفیقم دوستم نفسم همراهم عشقم هوامو داشته باش مثل همیشه . بوسسسسس  
😕😧تونی نی سایت بامشکل نام مواجهم چاره ای نبود باتوجه به فواید عنبرنسا برآن شدم تا نام پروفایلمو با ...

آورین آورین.

فقط اگر ی موقع تعلیق شدی خواستی دوباره بیای همین اسمو دوباره بزن ی دو کنارش بزار تا بشناسمت.

ی همیشه تعلیق   
نه تو هیچ فازی نبودم خواستم ببینم نظر بقیه چیه.ب جدم قسم چن روز پیش دیدم همسایه هامون دید و بازدید د ...

خدا کنه.دقیقا چراغت سبز بود ولی هیچ جوابی نمیدادی .خوب موندی حرص همه رو‌در بیاری بعد گفتی پشت بوم.این تایپش انقد طول نداشت.درست نیست کارت.هم برا خودت هم به خاطر بقیه.من دقیق جوابتو میدونستم منتظر بودم بگی فقط

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
فازت چیه استارتر؟؟!

فازش نوله😆

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

من فک میکردم فردا شاید نهایتش پنجم ششم عیدباشه تازه فهمیدم فرداسیزده بدره!!اووف روزاچقدطولانی شده سگ تواین کرونا مخم دیگه گوزیده ازپشت پنجره بیرونونگاه میکنم تازه میفهمم چشمم دارم

نه تو هیچ فازی نبودم خواستم ببینم نظر بقیه چیه.ب جدم قسم چن روز پیش دیدم همسایه هامون دید و بازدید د ...

حالا گذشت .ولی بهتر بود همون اخرش میگفتی یا سریع میگفتی پست بعد نه اینکه بقیه رو‌ناراحت کنی.صبر کنی وقتی دو‌تا دست دیدی چقدر ناراحت شدن

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2706