2733
2739
عنوان

بیاید جریان طلاق داداشم و خیانت عروسمونو بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 39742 بازدید | 375 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زن اگه احساس ارامش و عشق بهش بدن هيچوقت خيانت نميكنه حتما داداش اسي هم يه مشكلي داشته

شاید ذات یه زنی بد باشه اهل خوش گذرونی و تنوع طلبی باشه همونطور که بعضی از اقایون هستن نمونه هاشو دیدم که واقعا همسر خوبی داشتن ولی زنش همیشه در حال شیطنت و خیانت بود لذت میبرن از اینکار وگرنه کسی سالم باشه اگه از شوهرش ناراضیه یا میره دنبال راه حلش یا جدا میشه

2728
زن داداشم دخترخاله م بود!!!!!!  داداشمو خیلی دوس داشت انقد موس موس میکرد براش همه فامیل عاشق د ...

انقد بدم میاد از این دخترا که خودشونو به زور میچاپونن به یه نفر بعد چن وقت که یارو رو بدست اوردن فیلشون یاد هندستون میکنه 

خدایا شکرت 
 بزار لیلی و مجنون دوباره زنده شه

😄😄😄😄

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
بضی وقتا چشم و گوش کر و کور میشه نمیفهمی داری با زندگیت چیکار میکنی نیمدونم باید شرایطش باشه تا در ...

بنطره من البته فقط نظره شخصیمو میگم قصد بی احترامی توهین و بحثی ندارم فقط اینکه خیانت هیچ تنها چیزیه که هیچ توجیهی نداره تا وقتی کسی و تو زندگیت پذیرفتی و هست حق خیانت نداری اونو باید از زندگیت بیرون کنی بعد سراغ نفری بعد بری چه برسه که چند نفر حتی اگر تمام رفتاراشونم قابل هضم باشه ولی این یکی نه 

2738
اصلاااا بخدا داداشم اخلاقش عالیه ب زور زن داداشمو میفرستاد کلاسای مختلف ک حوصلش سر نره تو خونه میگف ...

وای من عاشق داداشت شدم

بخدا زن داداشت روانی بوده که به همچین مرد با احساس و خوبی خیانت کرده

خب چراازدواج کرده حتی اگ دوستش نداشته وب اجبارازدواج کرده گناه برادر ایشون چیه حداقل باعشق بلدنبود ر ...

نمیدونم تا حالا تجربه کردین یا ن

چشم و گوش کر شدنو...😐

بضی وقتا ادم خر میشه 

ولش کن 

/:     ‌
2706