2733
2734
عنوان

چرا دخترم هنوز حرف نمیزنه😑

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 73 پست
خییییلی باهاش حرف  بزن قصه بخون شعر بگو هرکاری میکنی بهش بگو  مثلا بیا لباسات عوض کنم! ...

بخدا همه این کارارو میکنم اما حرف نمیزنه هنوز

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه فقط 3روز پیش گفت بابا جی جی بده. اصلاااا باهاش حرف نمیرنم😭😕قصه تا حالا نخوندم

عزیزم پس کوتاهی از خودته وگرنه همین بابا جی جی بده! خودش یه جمله ی سه کلمه ای هس

اگه براش وقت بذاری خیلی زودتر حرف زدن یاد میگیره 

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728
عزیزم پس کوتاهی از خودته وگرنه همین بابا جی جی بده! خودش یه جمله ی سه کلمه ای هس اگه براش وقت بذاری ...

ارع همش سرم تو گوشیه اصالا مادر خوبی نیستم. بچم استخون هاش دیده میشه 😭😭😭😭😭من مادر نیستم 

2740
ارع همش سرم تو گوشیه اصالا مادر خوبی نیستم. بچم استخون هاش دیده میشه 😭😭😭😭😭من مادر نیستم 

ای بسوزه پدر اعتیاد😁 

والا همه مون معتادیم اگه نبودیم تا ۵ صبح تو نت نبودیم

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
عزیز من از هر کسی نظر بخوای با بچه خودش مقایسه میکنه و نظرشو میگه باید بدونیم بچه ها و آدما باهم متف ...

بچه هامتفاوتن باهم اما کاش اطرافیان متوجه بشن از روزاول مادرشوهرم هی میگفت پاهاش پرانتزیه انقدر استرس کشیدم درصورتی ک دکتر گفت نوزاد ک نمیتونه پاهاشو جفت کنه بعدشم دخترم تپل بود بعدش گفت انگتر کوتاهه درصورتی ک نرمال بود بعدشم سر وزنش بعدش راه رفتن ک چرا ره نمیره در صورتی ک از ۶ماهش بود دستشو ب وسایل میگرفت راه میرفت الانم سر حرف زدن 

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

خیلی اشتباه میکنی،این دوره مهم ترین دوره زندگی بچه ت هست،بچه تا ۵ سال ۸۰ درصد مغزش تشکیل میشه،اگه خوب بهش برسی وقتی میره کلاس اول راحت درس یاد میگیره،اگه کنارش بذاری اونوقت میشه جزو شاگرد تنبلا

2706