2703
2553
عنوان

چرا دخترم هنوز حرف نمیزنه😑

528 بازدید | 73 پست

دخترم ۱۴ ماهشه هنوز حرف نمیزنه مثلا میگه همینجوری  بابا اما به خود شوهرم اشاره نمیکنه  فقط کلمه شو خیلی وقته میگه مثلا بگم فلان چیزو بده به بابا میره میده اما بهش نمیگه بابا 

فقط وقتی تشنشه میگه آب فقط ابو میشناسه 

مامان رو بزور گاهی میگه اما کلا حرف نمیزنه یعنی نگران کنندس؟

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

نه پسر منم خطاب نميكنه ما رو ، ١٥ ماهشه ، آب رو ميگه فقط وقتي آب ميخواد ، مثل دختر شما بابا ميگه ولي خطاب نمبكنه ، ميگم ببعي چي ميگه ميگه بع ، عاشق جارو و تي هست و هرجا تي ببينه ميگه ، در كل طبيعيه دخترت 

مِي بخور، منبر بسوزان ، مردم آزاري مكن 🌹
چه توقع ها داری پسر من 2سالو 7 ماهشه هیچی نمیگه 😕

والا اطرافیان عصبیم کردن هی میگن چرا حرف نمیزنه درصورتی ک کلمه بگم براش شبیهشو تکرار میکنه

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

نه هنوز وقت داره....نگران نباش...ولی به حال خودشم نزار بچه رو...باهاش مدام حرف بزن و منتظرشو ک جواب بده..تک کلمه ..مثل بابا مامان ،پا،دست،مو...بده...

فقط تک کلمه...

اگم کارتون میبینه ...حذفش کن...کارتون انگلیسی زبانم ک ممنوعه..

2706