2737
2734
عنوان

چرا دخترم هنوز حرف نمیزنه😑

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 73 پست
بچه هامتفاوتن باهم اما کاش اطرافیان متوجه بشن از روزاول مادرشوهرم هی میگفت پاهاش پرانتزیه انقدر استر ...

وای خیلی بده ،اهمیت نده ،بگو بچه ی من ب خودم کشیده همه چیش نرماله دیگه من و شما از دکتر بیشتر نمیدونیم خداروشکر میگن سالمه و نرمال 

چه حرفایی میزنه مادرشوهرت 

من یادمه یبار ب مادرشوهرم گفتم چشای دخترم ب نظرت انحراف داره؟۶ماهه بود ،گف زبونتو گاز بگیر بچه ب این نازی این حرفا چیه کجاش انحراف داره الکی رو بچه اسم میذاری،آروم شدم من 

وای ب حال دل تو که مدام از بچت بد بگه ،چطور ب خودش اجازه میده

این حرفا حساست میکنه وگرنه مشکلی نیست بچه ها باهم فرق دارن فقط تا جایی ک میتونی کوتاهی نکن ،پرورش دادن و بزرگ کردن یه موجود کوچولو ک از پوست و گوشت خودته خیلی لذت بخشه کارایی ک میتونی براش بکنی رو دریغ نکن دوستم😊

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
چرا کارتون انگلیسی زبان ممنوعه من دخترم عاشق این کارتوناست که خارجین گاهی با اونا کلمات رو میگه

یکی از دلایلی ک من دیر حرف زدم برا این بود که مادر بزرگم که مامانم منو پیشش میذاشت باهام ترکی حرف میزد پدر مادرم فارسی

بچه دو زبانو با هم بشنوه قاطی میکنه

جفتشو یاد میگیره ها اتفاقا ولی اون وقت دیر به حرف میوفته

🌈 ایران خانم... یه روز دوباره میخندی 🖤 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم والا گفتن طب اسلامی هس آب انار شیرین گفتن گرمه اما ترش و ملس سرد ولی من شیرین دادم تو پاییز ...

اره عزیزم خیلی دقت کن تو تغذیه بچت... خیلی مهمه واسه سلامتیه آیندش طبع گرم و سرد باهم (بیشتر گرم) بده

خدایا مرسی❤️💋
بچه هامتفاوتن باهم اما کاش اطرافیان متوجه بشن از روزاول مادرشوهرم هی میگفت پاهاش پرانتزیه انقدر استر ...

اگه بخوای به حرف مردم مخصوصا مادر شوهر اهمیت بدی دیوونه میشی چون تو تمام مراحل زندگی بچه یه گیرای مسخره میدن

2728
چکار کنم براش  

عزیزم باهاش بازی کن ،حرف بزن،ورزش کن،برقص،قصه بخون ،شعر بخون ،اشیا رو نشون بده و چندین بار براش اسمشو تکرار کن نذار تنها برا خودش بچرخه حس خوبیه بخدا مجازی و گوشی ارزش از دست دادن این فرصتارو نداره 

چشمتو میبندی باز میکنی میبینی بچت بزرگ شده جایی ک میتونستی شخصیتشو اعتماد بنفسشو هوششو با دستات بسازی کوتاهی کردی 

انشالله زیر سایه پدرمادرش بزرگ شه  😊ما قدر بچه هامونو ندونیم کی میخواد بدونه ؟امروز تو براش وقت نذاری فردای روزگار تشنه ی این چیزا میشه،اگر کسی براش وقت بذاره فورا جذبش میشه ،بچت بهترین لحظات زندگیشو باید با تو تجربه کنه باور کن رو اعتماد بنفسش ،هوشش،اخلاقش،شخصیتش خیلی تاثیر داره سعیتو بکن

2738
ممنون واقعا ازکی منتظرم کسی جواب بده😥😒

چ چیزایی از بچه فسقلی انتظار دارین😂

اینقدر نگران نباشین 

مامان بابام منو برا حرف نزدنم دکتر هم بردن اونم گفت هیچیش نیست پاشید برید

الان یه ریز حرف میزنم😂

برادرم ۴ سالشه فعلارو بعضی وقتا اشتباه میگه

من سعی میکنم یادش بدم ولی بابام حال میکنه این اشتباه میگه

مثلن به میبازم میگه میباخم😂😂😂

19 سالته انقدر عاقلی ماشالله❤️❤️❤️❤️👌👌👌

ممنون عزیز 

در حدی نیستم ک بتونم ب کسی نظرمو تحمیل کنم ولی دوس دارم منم ازین سایت بهره ببرمو نظراتمو ب اشتراک بذارم شما لطف داری 😘😘😘