2737
2734
عنوان

چرا دخترم هنوز حرف نمیزنه😑

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خییییلی باهاش حرف  بزن

قصه بخون شعر بگو

هرکاری میکنی بهش بگو 

مثلا بیا لباسات عوض کنم! الان شلوارتو بیرون بیارم بعد پیرهنت ! حالا اول پوشکت کنم

یا موقع غذا شعر منم منم مادرتون غذا اوردم براتون بخون و بهش غذا بده ....

خلاصه بچه فقط با حرف زدن مامان باباش حرف زدن یاد میگیره 

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
والا اطرافیان عصبیم کردن هی میگن چرا حرف نمیزنه درصورتی ک کلمه بگم براش شبیهشو تکرار میکنه

من دخترم گفتن موز نده بهش فقط آب انار بده  برا صحبت کردن 

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا
2728
زود نیست براش  ولی نگران کننده ام نیست  طبیعیه

کلمه بهش بگم تکرار میکنه اما یادنمیگیره ک مثلا بعدا باز به همون شی اشاره کنه و اسمشو ببره

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
چه توقع ها داری پسر من 2سالو 7 ماهشه هیچی نمیگه 😕

بچه دو سال و هفت ماهه باید جمله بگه 

ببخشید رک میگما بچه ات مشکل داره ببرش دکتر و گفتار درمانگر 

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2740
نه هنوز وقت داره....نگران نباش...ولی به حال خودشم نزار بچه رو...باهاش مدام حرف بزن و منتظرشو ک جواب ...

چرا کارتون انگلیسی زبان ممنوعه من دخترم عاشق این کارتوناست که خارجین گاهی با اونا کلمات رو میگه

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
نه در حد بابا مامان جی جی مم  علی ابه اینارو میگه

چن تا کلمه میگه؟ حداقل  جمله های دو سه کلمه ای هم باید بگه مثل آب بده! بابا کو؟ مامان آب بده....

زیاد باهاش حرف بزن قصه خیلی تاثیر داره

والا اطرافیان عصبیم کردن هی میگن چرا حرف نمیزنه درصورتی ک کلمه بگم براش شبیهشو تکرار میکنه

عزیز من از هر کسی نظر بخوای با بچه خودش مقایسه میکنه و نظرشو میگه باید بدونیم بچه ها و آدما باهم متفاوتن 

دختر من ۱۶ماهشه کلمات رو میگه مثل بابا ،ماما،آب،بده،نه،الو،نی نی،وای،آم،علی،لالا،یک دو،بدو،پتو،هر کاری ام میگیم انجام میده

اما دختر خواهرشوهرم تا ۲ و نیم سالگی با اشاره حرف میزد هیچی نمیگفت هیچ چیزی ب زبون نمیاورد با اشاره دست و زور دادن حرفشو میفهموند خیلی اذیت میشد همه نگران بودیم الان ۳و نیم سالشه عین بلبل حرف میزنه

بچه ها متفاوتن اینجا خانوما میگفتن بچه هاشون ۶ماهگی صحبت کردن

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
باید خودت زیاد باهاش حرف بزنی تا زبون باز کنه

والا حرف میزنم کلمه میگم براش 

2706