2737
2739
عنوان

گوش شوهرم خوننن😭😭😭عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1570 بازدید | 72 پست
وای داشتم نگا میکردم گفتم چرا گوشش برعکسه سمت موهاشه انقد فکر و دقت کردم ک فهمیدم ممکنه ریشش باشه ن ...

خدا خیرت بده مغزم رگ ب رگ شد

فرشته کوچولو من ۱۰مهر زمینی شد   خداجونم شکرررت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای داشتم نگا میکردم گفتم چرا گوشش برعکسه سمت موهاشه انقد فکر و دقت کردم ک فهمیدم ممکنه ریشش باشه ن ...

منم😂😂😂😂

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
2728

باز تو به نتیجه رسیدی من همچنان سر در گم بودم تا اینکه شما گفتی😆

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی

داداشمم یه بار تیر زده بودصداش  پرده گوششو کرده بود ازش خون میومد پیگیرش نشدخراش دیده بود اگه پاره شده باشه صدا هارو کمتر میشنده

لایک نکیندمرررسییی❤برا تودلیم صلوات میفرستی💋❤
2740
آدم مگه برا شوهرش گریه هم میکنه؟

نمیکنه؟؟؟😐

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
میشنوه به طور کامل اما میگه صدا یکم بمه

احتمالا پرده گوشش اسیب دیده ولی نگران نباش نود درصد مواقع خودش میتونه بدون دستکاری ترمیم بشه. دکتر هم اگه بری پارگی جزعی رو فورا یه کاری براش نمیکنه اول میفرسته خونه تا یکی دو ماه بگذره اگه خوب نشد عمل میکنه

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی