2733
2739
عنوان

گوش شوهرم خوننن😭😭😭عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1570 بازدید | 72 پست
😡 بمیرم برات نیکی جونم

خدا نکنه...ولی همه زندگیا سخته ..منم  کم مشکل ندارم...دعوا هم زیاد میکنیم باهام

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ کارش نکرد خیلی دوستش داره

😍😍😍😍اخی زنده باشه بچه س دیگه نفهمیده مواظبش باشین

نگران نباش شوهرتم چیزیش نشده خیالت راحت پرده ی گوش به این راحتیا پاره نمیشه

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2728
اگه من میکردم به خدا استخون هام شکسته بود

میخواستم همینو بگم....یبار داشتم خط ریششو بزنم دستم لرزید ریشاشو خراب کردم یه ماه باهام حرف نزد..😢یبارم تو خواب آب ریختم روش با لگد زد تو مماخم😂😂😂

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
2738
شوهر منم همینطوریه..چند وقت پیش دخترم لیوانو زد تو پیشونیش کم موند از هوش بره از درد...ولی جیزی نگف ...

وای عزیزم چه پدرییی😻😇پایدار باشن با دخمل جونش همیشههه🌸

💖💖💖💖💖💖
وای عزیزم چه پدرییی😻😇پایدار باشن با دخمل جونش همیشههه🌸

قررربونت...خیلی بابای مهربونیه..گاهی به دخترم میگه حال میکنیا بابایی مثل من داری😁

راس میگه والا😂😂چندسالشونه هردو؟

شوهرم 29...دخترم 3

😊😍