2733
2739
عنوان

مراعات که نمیکنید حداقل کرونا میگیرید بتمرگید خونه هاتون

| مشاهده متن کامل بحث + 981 بازدید | 61 پست
بستریش نکردن؟؟

بعضی ها هیچ احتیاجی ب بستری ندارن

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
لطفا زنگ بزن ١١٠ حق الناسش ب گردن شماهم ميره يه بخشيش

یارو خودش مثلا سرهنگه من به شوهرم گفتم ینی چی زن وبچشو فرستاده بعد خودش توکوچه هاس اون تعمیر کاربیچاره رو بگوبرا یه لقمه نون عید حاضرشده بره

لاحَولُ وَلاقوه الی بالله العَلی العَظیم... الهم صل علی محمد وال محمد... خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یارو خودش مثلا سرهنگه من به شوهرم گفتم ینی چی زن وبچشو فرستاده بعد خودش توکوچه هاس اون تعمیر کاربیچا ...

خب برا خودتون هم ضرر داره راس راس تو ساختمونون و محلتون ول ميگرده خير نبينه عوضي 

خدا همسایه نفهم مارم آدم کنه الان پاشدن رفتن گردش خریداشو کرد دم عیدی برای دخترش تخت خواب خرید خونه مادرش رفت همه جا رفت منم درو قفل کردم نمی‌ذارم بیاد سرشو مینداخت پایین عین چی میومد خونه ما احمق نفهم پسر سه سالم حرصشش درومده بود می‌گفت اینا چرا بیرون میرن نمی‌دونن کرونا اومده ای خدا کنه بگیرن مارم جون به سر کردن

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.
2731
حالا ی زنی کرونا داشت  تو همین نی نی سایت گفت قرنطینه م تو خونه هر بار تنگی نفس میشده بدوووو رو ...

بهش میگفتی نفهم جان وقتی دکتر با سواد و تحصیل کرده مملکت تشخیص داده ک بمونی خونه پ احتیاج ب بستری نداری بتمرگ سره جات

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2738
ربطی نداره بعد از بهبودی کاملم تا ده روز بازم ناقلن

اره خب منم همونو میگم الانم سرفه میکنه هنوز میگه تب شدید داشتم تنگی نفس داشتم الان ندارم بهترم. خو اگه فک میکنی حالت خوبه زن وبچتو چرا بیرون کردی دوره افتادی بین مردم

لاحَولُ وَلاقوه الی بالله العَلی العَظیم... الهم صل علی محمد وال محمد... خدایاشکرت
خدا همسایه نفهم مارم آدم کنه الان پاشدن رفتن گردش خریداشو کرد دم عیدی برای دخترش تخت خواب خرید خونه ...

نمیدونم با وجود این همه اطلاع رسانی چرا یه عده جدی نمیگیرن؟واقعا مغزشون از پِهِن پرررررر شده

جالبه یکی تاپیک پربازدید زده همشم خاطر نشان کرده ما خیلیییییی مراقب بودیم بعدش همجا رفته با همه ماچو ...

اون خانوم توضیح داد گفت ما پول نون هم نداشتیم چون پدر خرید ۳ ماهو کرده بود مجبور بودیم بریم خونش اونجام از خونه تکون نخوردیم. فکر کنم این توضیحشونو ندیدین

2706