2737
2739

البته روی صحبتم باکسایی هست که مث شتر سرشونو میندازن پایین گردش ودید وبازدیدشون به راهه.. همسایمون کرونا گرفته مثلا توخونه قرنطینس زن وبچه هاشو فرستاده خونه مادرش خودش سوپری سر کوچه میره نونوایی میره تعمیر کارم اورده بود خونش نمیدونم کجاشو تعمیر کنه. اخه الاق فقط زن وبچت ادمن? بقیه ادم نیستن? بااین حالت همه جا میری. همون زنش عقلش نکشیده قبل رفتن همه چی بگیره بزاره خونه که این راه نیوفته این ور اون ور به مردم منتقل کنه

لاحَولُ وَلاقوه الی بالله العَلی العَظیم... الهم صل علی محمد وال محمد... خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عیب نداره به زودی خودشون و عزیزاشون میان زیر دست خودمون

اونوقت مثل خیلیا که اینجا بیمارستانن و نصفشون هم به رحمت خدا رفتن ارزو میکنن که کاش‌فلان عصر نمیرفتم بازار کاش‌فلان روز نمیرفتم گردش

2738

اگه آسانسور دارین ضدعفونی کنید مرتب نرده هاتونو در ورودی پایین هرجا دست میزنن 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

زنگ بزن پلیس

گفتن هر کی رعایت نکنه تماس بگیرن بازداشتی و پرداخت جریمه داره

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

خدا لعنتش کنه معلوم نیس چندنفروآلوده مبکنه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2706