2752
2734
عنوان

مراعات که نمیکنید حداقل کرونا میگیرید بتمرگید خونه هاتون

| مشاهده متن کامل بحث + 981 بازدید | 61 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا چرا اینجا میگی به خودش بگو

اتفاقا شوهرم بهش گف. گفته الان بهترشدم نسبت به قبل 

لاحَولُ وَلاقوه الی بالله العَلی العَظیم... الهم صل علی محمد وال محمد... خدایاشکرت

حکم شرعیشم گفتن اگه بدونه کرونا داره و باعث بیماری و مرگ کسی بشه قتل عمد محسوب میشه،اگه ندونه و بازم با رفت و امد و رعایت نکردن باعث مرگ کسی بشه قتل غیر عمد. فکرکنم ابن مورد و میتونین به پلیس یا مرکز بهداشت گزارش بدین. پنهان کردن کرونا و رفت و امد بیرون از خونه جرم محسوب میشه

2731
وای خدا جدی میگم الهی بمیره که به جماعتی و به کشتن نده ،خودش گرفته خیالش راحته راه افتاده بیرون  ...

اره انگار باخودش میگه من ک گرفتم بزار بقیم بگیرن

لاحَولُ وَلاقوه الی بالله العَلی العَظیم... الهم صل علی محمد وال محمد... خدایاشکرت
اتفاقا شوهرم بهش گف. گفته الان بهترشدم نسبت به قبل 

ربطی نداره بعد از بهبودی کاملم تا ده روز بازم ناقلن

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
بستریش نکردن؟؟

نه گفتن تو خونه قرنطینه باش. فک کنم خیلی حاد نبوده ولی خب بهرحال باید ازخونه نیاد بیرون 

حالا ی زنی کرونا داشت  تو همین نی نی سایت گفت قرنطینه م تو خونه هر بار تنگی نفس میشده بدوووو رو ب بیمارستان  ..بیمارستانم میگفت برو خونه ما بهش گفتیم تو مسئولی در برابر کسایی ک نمیدونن و تو ساختمون رفت امد میکنی گفتتت وااا من بچه دوساله داره نرم بیمارستان بچم بگیره؟‌در حالی ک میدونست قطعیه کروناش

خوبه که میان میگن,حداقل کسانی که واقعا رعایت نمیکنن میان میخونن نظرات بقیرو راجب خودشون.البته اگه وا ...

خیلی کمن کسایی که رعایت نمیکنن

هیچوقت تو زندگیتون با یه وکیل بحث نکنید