2733
2734
عنوان

چجوری بچه 21ماهه ام رو از پوشک بگیرم لطفا باتجربه ها کمکم کنبد

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا

عصب مثانه پایان دوسالگی کامل میشه

قبل اون بگیری اثرات بدی رو روان بچه میذاره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
اشتباه میکنی از دوسال و.نیم تا سه سالگی باید بگیری از نظر روانی تاثیر میذاره الانم امادگی نداره بچه ...

اخه یه مشکل دیگم هست بچم یه خورده درشته پوشک دیگه بزرگترین سایز براش ميبندم اذیتش میکنه رونش رو میزنه چسباش  میخوام بگیرمش حتما 

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
2728
آفرین مادر نمونه حالا به منم یاد بده

مرسی..

اولش باید واقعا حوصله و صبر داشته باشی

من میدونستم زمان پی پی کردنش کی..فقط بعد از ناهار پی پی میکردم..تا میدونستم میخاد پی پی کنه بازش میکردم میزاشتم رو قصری

روزی چند ساعت بازش میزاشتم میبردم توالت از ۱۰جیش مثلا ۸تا رو تو توالت انجام میداد

بش جایزه میدادم..پاستیل ژله کتاب نقاشی..

هی اینکار کردم جوری بود ک خودش میگفت جیش دارم

عزیزم منم وقتم ازاده .تاحالا یه دونه موشو اموزش میدادم موفقتربودم تااین پدرسوخته😁😁😁

ولی خداییش کار سخت و طاقت فرسایی😅😅دوستم هی بم میگفت بزار بعد از ۲و نیم سالگی من اصلا گوش ندادم بچه ی اون ۴سالشه باز نمیگه گه گداری..من میگم هر چه زودتر آموزش ببینن زودتر هم یاد میگیرن..

2738
ولی خداییش کار سخت و طاقت فرسایی😅😅دوستم هی بم میگفت بزار بعد از ۲و نیم سالگی من اصلا گوش ندادم بچه ...

من از۲۰ ماهگی شروع کردم😑منم به ایننتیجه رسیدم دونیم به بعدشروع بشا

اخه یه مشکل دیگم هست بچم یه خورده درشته پوشک دیگه بزرگترین سایز براش ميبندم اذیتش میکنه رونش رو میزن ...

پوشک شورتی مای بی‌بی بگیر

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
ببین مثلا اب ک بش میدی ۱۰مین بعد ببرش توالت یا رو صندلی هی براش شعر بخون دست بزن تا جیش کنه..وقتی جی ...

یه سری صفات بد اخلاقی هست که ریشه اش دقیقا در زود گرفتن بچه از پوشکه 

مهم ترینشون خساست و عدم احساس امنیته

لطفا اشتباه خودتون رو آموزش ندین 

2706