2703
2553

پسرم 21 ماهشه از پوشک خوشش نمیاد همش دستش تو پوشکشه و میکشش میگه درش بیار خودمم 4ماه دیگه زایمانمه دوست دارم تا اون موقع یاد بگیره چجوری یادش بدم 

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
درکی از جیش کردن و دستشویی داره که باهات همکاری کنه؟؟ یا اصلا میتونه کلمه جیش رو بگه؟؟؟؟

آره مثلا میگم پی پی کن تو پوشکش میشینه میکنه یا حداقل زور میزنه که اگه داره بکنه جیششم میبرمش دسشویی شلنگ آب باز بزارم میکنه

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
2714

دسشویی روخوشگل کن برچسبای بچگونه بچسبون بعدیه سری اسباب بازی ریز ارزون بگیربزارتودسشویی ببرش چندبار.بعدبگواین اسباب بازیاواسه نی نیای هستش که میرن دسشویی.صندلی مخصوصم خوبه راحت میتونه بشینه روش

آره مثلا میگم پی پی کن تو پوشکش میشینه میکنه یا حداقل زور میزنه که اگه داره بکنه جیششم میبرمش دسشویی ...

خیلی براش ضرر داره

باید حتما دوسال تموم بشه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
حدودا یک ماه .البته من ۱۸ماهگی کلا از پوشک گرفتمش تنها و بیکار بودم حوصله داشتم😅

عزیزم منم وقتم ازاده .تاحالا یه دونه موشو اموزش میدادم موفقتربودم تااین پدرسوخته😁😁😁

2706