2733
2734
عنوان

چجوری بچه 21ماهه ام رو از پوشک بگیرم لطفا باتجربه ها کمکم کنبد

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 50 پست

اسی من ب پسرم از سیزده ماهگی یاد دادم تا بالاخره تو پانزده ماهگی جیششو گفت کار سختی نیس فقط تند تن باید جیش ببریش و تو دسشویی بازی کنی شلنگ روش بگیری وقتی جیش کرد تشویقش کنی خوشش بیاد...اسی فاصله سنی بچه اول و دوم کم خوبه یا زیاد پسر منم دوسالشه میخام تابستون برای بارداری اقدام کنم تو دوراهی گیر کردم

6سالی میشه خودمو فراموش کردم🖤تیکر ب وقت لاغری وزن اولیه73 وزن فعلیم69شروع99/12/18تیکر رسیدن ب هدفم 60

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین مثلا اب ک بش میدی ۱۰مین بعد ببرش توالت یا رو صندلی هی براش شعر بخون دست بزن تا جیش کنه..وقتی جی ...

😂😂😂😂

موندم والا

من همیشه دسشویی میبرم اونجا کاراشو میکنه

انقدر بردم خسته ی خستم

ولی خبرنمیده کارشو نبرمش جیش میکنه بعدصدام میکنه😑

منم ۱۸ ماهگی گرفتمش.وقتی شیر بهش میدادم چن دقه بعدش می بردمش دسشویی.کم کم یاد گرفت.تا شیر می خورد سریع میرفت تو دسشویی.تا قبل دوسالگی از پوشک گرفتمش.

خدایا مواظب  فرزندانم و نی نی تو راهیم باش و سالم بیاد تو بغلم
2728
ینی بره تو سه سال ینی الان دختر من ۲۴ ماهش تمام کی باید بگیرم؟

24 ماهگی تموم بشه میشه شروع کرد

ترجیحا صبر کن تا هوا گرم بشه کمتر اذیت میشین هر دوتون

شورت آموزشی بخر 

برچسب و حوله کارتونی و... 

تشویقش کن و بهش جایزه خوراکی بده

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
اسی من ب پسرم از سیزده ماهگی یاد دادم تا بالاخره تو پانزده ماهگی جیششو گفت کار سختی نیس فقط تند تن ب ...

خیلی خوبه اگه کمک داشته باشی اما اگه کسی نباشه کمکت خیلی سخته

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
24 ماهگی تموم بشه میشه شروع کرد ترجیحا صبر کن تا هوا گرم بشه کمتر اذیت میشین هر دوتون شورت آموزشی ...

اش رشته جون به نظرت اینکه تایمای دسشویی رفتن نی نی منظم باشه یعنی هرنیم ساعت یه بارمهمه؟

2740

ازخواب که بیدارمیشه پوشکش روبازکن.ببرتوالت.مرتب اینکاروتوفاصله زمانی انجام بده وتشویقش کن اونجاکارشوانجام بده کافیه یکبارببینه که جیش مبیکنه خودش ناخواسته دوست داره همش بره توالت.اگرهم شلوارشوخیس کردهرگزدعواش نکن تایادبگیره دعواکنی استرس میگیره اذیت میشی. هرزمان تصمیم گرفتی که یادبگیره ففط شبهاتوخواب پوشکش کن.خودبخودمیفهمه خودش

خب پس داره یاد میگیره اگه یاد نمیگرفت بعد از جیش کردنش بتون نمیگفت...😍

وای کی پس

از اول همینطوری بعداز خرابکاریش میگفت 

منم دوساعت فک میزنم براش توضیح میدم یه بارپیش میومد خبرمیداد ازذوق کلی بوسو آغوشو جازه میگرفت بعد دوباره تنبلیش میاد😣😣😣😥😥😥

برچسب و حوله کارتونی چی هست میشه بهم توضیح بدی ممنون دوستم

برچسب معمولی از اینا که تو لوازم تحریر ها هست 

بخر بگو هر بار جیش رو بگی یدونه میچسبونی به دیوار دستشویی

حوله بچگونه بخر ذوق کنه برا شستن دستاش 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
اش رشته جون به نظرت اینکه تایمای دسشویی رفتن نی نی منظم باشه یعنی هرنیم ساعت یه بارمهمه؟

نه عزیزم 

فقط روزای اول چون ممکنه استرس بگیره بیرون از خونه میشه هر نیم ساعت بردش دستشویی

2706