2733
2739

تاپیکهای قبلت خوندم خیلی استرس داری واسه لکه بینی واسه همه چیز اروم باش عزیزم کرونا که اخر دنیا نیست چرا ما زنها اینطوری هستیم قوی باش اصلا شاید کرونا دوساله دیگه هم باشه ومثل الودگی هوا کنار ما بمونه با این روحیه که خودتو واون بچه را داغون میکنی

عجب🤔🤔🤔

بله بانو 

اینطوریاست

اسم کاربریم واسه اون چندتا کاربر معلوم الحال انتخاب کردم که عقده ای هستن و مرد زن نما که زورشون اومده من اول شدم خواستن تلافی کنن یعنی نقشه کشیدن و تاپیک زدن منو تگ کردن و بعدش گزارش زدن که اینجا چت روم شده ، جالب اینجاست که اونایی که تاپیک زدن برام تعلیق نشدن ....واقعا متاسفم براشون که چشم دیدن محبوبیت منو نداشتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله بانو  اینطوریاست

متاسفم

بالاخره تو هر اجتماعی ازین مدل ادمها پیدا میشن

ولی خب در هر صورت خوشحالم که بازهم در حمعمون هستین

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
متاسفم بالاخره تو هر اجتماعی ازین مدل ادمها پیدا میشن ولی خب در هر صورت خوشحالم که بازهم در حمعمون ...

مرسی بانو 

اسم کاربریم واسه اون چندتا کاربر معلوم الحال انتخاب کردم که عقده ای هستن و مرد زن نما که زورشون اومده من اول شدم خواستن تلافی کنن یعنی نقشه کشیدن و تاپیک زدن منو تگ کردن و بعدش گزارش زدن که اینجا چت روم شده ، جالب اینجاست که اونایی که تاپیک زدن برام تعلیق نشدن ....واقعا متاسفم براشون که چشم دیدن محبوبیت منو نداشتن
2731
کل توهم بیمار پنداری داری  تو تاپیک قبلت گفتی خداکنه سرطان نباشه یعنی چی قوی باش ببخشبد اگه تن ...

خیلی درد دارم خب . تو خانوادمونم سرطان دو مورد هست شما باشی نمیترسی؟

شوهرمم همش سرکار میره . ممکنه ناقل باشه. 

سعی میکنم آروم باشم. 

منم الان تاپیک زدم منم قفسه سینه ام سنگینی میکنه اویشن دم کردم با عسل خوردم اب هم زیاد خوردم  ...

منم الان دو روزه همینطور شدم نفسم تنگه یعنی اونقدر نیست که خیلی سخت باشه ولی خب میفهمم که مثل روزهای عادی نیست..منم بچه شیرخوار دارم همینجور بلاتکلیف موندم اصلا نمیدونم چکار کنم..از ترس و استرسم که دیگه نگم

2740
منم الان دو روزه همینطور شدم نفسم تنگه یعنی اونقدر نیست که خیلی سخت باشه ولی خب میفهمم که مثل روزهای ...

منم دقیقا اینجورم. سخت نیست نفس کشیدنا فقط سنگینه.عین قبلنا نیس. بدبختی اینه جایی هم نرفتم 

خیلی درد دارم خب . تو خانوادمونم سرطان دو مورد هست شما باشی نمیترسی؟ شوهرمم همش سرکار میره . ممکنه ...

من خالم دختر خالم شوهرخواهرم همه هم جوون بودن وسرطان داشتن شوهر منم سرکار میره خودمم شاغلم قرار نیست  تلقین کنی  تو یه مادری تا بچه ات بخواد بزرگ بشه هزارتا اتفاق ممکنه بیافته پس بهتره مثبت فکر کنی وپیشواز چیزی نری  علت اصلی تنگی نفست استرسی که به خودت وارد میکنیه عزیزم زندگی بالا پایین داره کروناهم دراز مدت با کوتاه مدت میره واین سمایید که فقط زندگی را به خودت تنگ گرفتی درکتومیکنم منم مادرم نگران میشم ولی حجم زیاد استرس باعث آسیب به خودت میشه حتب علت اینکه تند تند پریودم میشی اعصابته قوی باش هفت مغز درست کن بخور شاد باش کار سنگین انجام نده مفنامیک اسیوم خونریزی را قطع میکنه فقط تلفنی از یه دکتر بپرس

خیلی درد دارم خب . تو خانوادمونم سرطان دو مورد هست شما باشی نمیترسی؟ شوهرمم همش سرکار میره . ممکنه ...

اگر دردت خیلی زیاده یک درمانگاهی که واسه کرونا نباشه برو بک چکاب بشی یا همون ۴۰۳۰ زنگ بزن. ولی اگه فکر میکنی بهش دردت بیشتر میشه یک دوش بگیر واروم باش 

انشالله که چیزی نیست عزیزم

دقیقا درکت میکنم خیلی میخوام خودم رو خوب نشون بدم ولی ته دلم میترسم اونم فقط بخاطر بچه هام..اخه اگه داشته باشم خب باید رعایت کنم..ولی الان نمیدونم چکار کنم یه غذا دهن بچه هام میگذارم میگم نکنه دستم الوده باشه یا شیر میدم همینطور..اینقدر این دو روز دستام شستم که نمیدونی