2737
2734

منم تنگی نفس داشتم خیلی شدید بوددیگه هیچ علائمی نداشتم  زنگ زدم اورژانس گف تب و سرفه هم نداشته باشی دلیل نمیشه برو دکتر منم رفتم سی تی اسکن گرفتن گفتن چیزی نیست سالمی حتما استرس داری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی جون شمام به جای ترسیدن. برو گلم پیازو خورد کن سریع بریز تو قوری بزار دم بکشه بعد بخور. دوتا لیوان بخوری سریع بهتر میشی تا شب چند بار تکرار کن. فردام انجام بده 

اویشنم داری بریز توش

سلام خیر بانو

عه شما همون مهندس رضا قدیمی هستین؟!!

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728
نه. فقط تاید زدم به فنجونام رنگ چایی گرفته بودن اونم کار چندین سالمه

اب نمک قرقره کن عزیزم نگران هم نباش

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2740
عه شما همون مهندس رضا قدیمی هستین؟!!

بله بانو

امضام رو بخونید

اسم کاربریم واسه اون چندتا کاربر معلوم الحال انتخاب کردم که عقده ای هستن و مرد زن نما که زورشون اومده من اول شدم خواستن تلافی کنن یعنی نقشه کشیدن و تاپیک زدن منو تگ کردن و بعدش گزارش زدن که اینجا چت روم شده ، جالب اینجاست که اونایی که تاپیک زدن برام تعلیق نشدن ....واقعا متاسفم براشون که چشم دیدن محبوبیت منو نداشتن
بچه ده ماهه دارم. بی مادر نمونه از اون بدتر اونم نگیره

نه عزیزم این چه حرفیه

دورازجون باشه هم همه که از بین نمیرن نهایتش یک مدتدقرنطینه میشی

اگه قلبت هم دردمیکنه بیماری قلبی داری 

اگه ازمواد شوینده استفاده کردی برای اونه مثل وایتکس

اگه از الکل زیاد استفاده کردی برای اونه

اگه استرس خیلی زیاد داری برای اونه

اگه زیاد ب کرونا فکرمیکنی تلقینه

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
بله بانو امضام رو بخونید

خوندم نمیدونم جریان کدوم مسابقه یا چی بوده ولی متاسف شدم

شما از کاربرهای اقایی بودین که باادب و با شخصیت هستین

موفق باشین

استار جان الکی خودتو نترسون شما چون پریودی هورمونات بهم ریخته ممکنه کم خونی داشته باشب بهتره یکم چایی زنجبیل بخوری ویا گل گاو زبون دچار تنش عصبی شدی کرونا علایمش تب بالاست ویا ممکنه غذای سرد خورده باشی ومعدت باشه .شربت الومینیم جب اس هم واسه معده خوبه بجای ایه یاس خوندن وبی مادرشدن بچه هات واین حرفای منفی پاشو یه دوش بگیر    لباس خوشگل بپوش یکم برقص اوقات را به خودت وخانوادت تلخ نکن

خوندم نمیدونم جریان کدوم مسابقه یا چی بوده ولی متاسف شدم شما از کاربرهای اقایی بودین که باادب و با ...

نظرسنجی محبوب ترین کاربر سایت بود بانو 

اول شدم ولی بعضیا ناراحت شدن و اینطوری تلافی کردن 

اسم کاربریم واسه اون چندتا کاربر معلوم الحال انتخاب کردم که عقده ای هستن و مرد زن نما که زورشون اومده من اول شدم خواستن تلافی کنن یعنی نقشه کشیدن و تاپیک زدن منو تگ کردن و بعدش گزارش زدن که اینجا چت روم شده ، جالب اینجاست که اونایی که تاپیک زدن برام تعلیق نشدن ....واقعا متاسفم براشون که چشم دیدن محبوبیت منو نداشتن
نظرسنجی محبوب ترین کاربر سایت بود بانو  اول شدم ولی بعضیا ناراحت شدن و اینطوری تلافی کردن&n ...

عجب🤔🤔🤔

2706