2737
2734
عنوان

شوهرم یه غلطی کرد من بدبخت دارم عذاب میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 4016 بازدید | 158 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرمن وشوهرش ازدوهفته به عيداومدن خونه مامانم اينا وناهارخونه مادرشوهرشن وشام خونه مامانم البته مادرشوهرش ومامانم تويه آپارتمانن  ولي خواهرم وشوهرش دريغ ازاينكه برن بيرون يه دونه نون بخرن يعني تقريبايكماهه كه خرجشون صفره ولي من زايمان كرده بودم وده روزخونه بابام بودم همش به شوهرم ميگفتم مياي خريدكن بياخيلي خجالت ميكشيدم ولي خواهرم وشوهرش عين خيالشون نيست

كاربرقديميم دوبارتركيدم  ايندفعه فقط سكوت ميكنم
فقط یه راه داری که دهن شوهرت رو برای همیشه ببندی🙄 اونم اینه که در اولین فرصت یه دو سه هفته هم بری ...

سیاست مدار کی بودی لعنتی..

پسرم..شدی قشنگترین اتفاق زندگیه من..دوست دارم دردونه ی قلبم❤
2731
وا چه بیمنطق رفتارشون خیلی زشته شوارش خیلی خوبه 

من نمیگم کار مادرش درست بوده... من  مادرم تو دهنمم بزنه.. هر کاری هم بکنه اجازه نمیدم شوهرم نظر بده... 

تازه ی بار عصبانی بودم تا شوهرم دید دارم با مامان با صدای بلند حرف میزنم گوشیو گرفت  از مامان عذر خواهی کرد گفت الان عصبانیه شما ببخشش... با اینکه مقصر مامان بود ک گفت نرو مسافرت🙄

اصلا نمیتونم درک کنم اجازه بدید پسر مردم در مورد رابطه شما و مادرتون نظر بدن

دوستای قشنگم به دعای خیر و صلواتتون خیلی محتاجم... 
عجب الان وقت فضولی نیستا  کاش انقد منفی نگر نباشیم من جواب پست بقیه رو دادم پز ندادم گفتم وضعش ...

از طرز حرف زدنت متوجه شخصیتت شدم گلم دیگه نیازی به نمایش نیست 

اینکه ادم بدونه کجا چی بگه خودش نشونه شخصیته

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2740
دلم خونه شوهرم خیلی تیکه میندازه هی میگه توسری خوری ببین از خواهرت چه حساب میبرن چون اون جوابشون ...

بگو تو سري خور نيستم احترام نگه ميدارم

بخاطر شكم احترام پدرمادرمو خراب نميكنم

بعدشم بگو معلوم نيست تا كي اينجاييم

حتما بابام فكر فرداست كه بيكار بشه يا كم بياره 

ي جوري توجيه كن نذار روي شوهرت به اين چيزا باز بشه

ما خونه ي خودمون از شير مرغ تا جون آدم ميخوريم و خدايي اصلا خسيس بازي در نمياريم چ خودمون چ مهمان ولي ميريم خونه پدر شوهرم ي غذاهايي ميارن بخدا بيشتر وقتا نميشه بخوري و سر گشنه به بالين ميذارم ولي شوهرم اصلا به روي خودش نمياره و منم نميتونم چيزي بگم چون تقصير اون نيست باباش خسيسه

یا صاحب الزمان ادرکنی
هرکس یع حریم خصوصیی داره حتی پدر مادر  الان اگه دو سه روز مونده بودن رو سرشون میزاشتن

خودشون به زور ما رو آوردن بخدا

من مخالف بودم دعوام کردن

قول گرفتن باید تا ۱۳ بمونیم خونشون

وضع مالیسونم خوبه 

۴ واحد آپارتمان 

دو تا باغ و یه ویلا

بخدا پدر مادرا گناه دارن شاید وضع مالیشون خوب نیست من ک میرم خونه بابام سعی میکنم از قبل پس انداز دا ...

اصلا حرفتو قبول ندارم 

داره میگه عسل و برمیداره از سر سفره نخوریم 

یه تخم مرغ پخته واسه بچش باباش ته مایتابه رو لیسیده 

خوب باباش نخوره میمیره مردک گنده

از طرز حرف زدنت متوجه شخصیتت شدم گلم دیگه نیازی به نمایش نیست  اینکه ادم بدونه کجا چی بگه خودش ...

از فضولی شماهم متوجه قاشق هر اش شدنت شدم.خوبه اول ب خودت نگاه کنی بعد دیگرانو تفتیش شخصیتی کنی

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
هرکس یع حریم خصوصیی داره حتی پدر مادر  الان اگه دو سه روز مونده بودن رو سرشون میزاشتن

اصلا درکت نمیکنم پدر و مادر حریم خصوصی در مقابل بچه های خودشون دارن؟؟ خدا رو شکر پدر و مادر من اینجوری نیستن بچه هاشونو غریبه نمیدونن

ما یه سهر دیگه ایم

وقتی شوهرت تیکه انداخت بلند جوابشو بده همه بشنون بزار بفهمن  بکو به مامان که شوهرم دارهدسرکوفت میزنه که خوب ازتون پذیرایی کرد دوطرف به خودشون میان

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین