2737
2739
عنوان

شوهرم یه غلطی کرد من بدبخت دارم عذاب میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 4016 بازدید | 158 پست

عزیزم اول یواشکی با مامانت صحبت کن که دلیل این کاراش چیه اگه نتیجه نداد وقتی داشت عسل یا هر چیز دیگه ای رو بر میداشت بگو مشکلی پیش اومده مامان ؟؟!!🤔

ما هنوز سر سفره هستیم

مردم گناه را نمی بینند ، مگر آنکه زنی مرتکب آن شود.....!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت هرچی بگه حق داره

حالم بهم میخوره از همچین پدرمادرایی 

بابا دو روز جلوی دوماد آبرو داری کنید 

از پس اندازشون خرج کنن هرچقدرم ندارن بخدا نمیمیرن بعدش از گشنگی 

خانواده منم همینن شوهرم بهترینارو میزاره سر سفره وقتی مامانم اینا هستن 

مامانم بعد دو سه ماه که شوهرم میاد یه غذایی که خودم حالم بهم میخوره مثل املت که همش گوجه است میزاره جلومون 

یا دمی گوجه شفته 

2731

عزیزم این چیزا فقط واسه داماد انگار بده باید سنگ تمام گداشت ..برعکس باشه ما عروسا جرات ندارین چیزی بگیم 

هردوماه یکماه ..کلا ی روز میمونیم خونه مادرشوهرم خدا شاهده ی وعده هم عدا درست نمیکنه مجبوریم بریم بیرون بخدا حالم بهم میخوزخ زیخت نحسش ببینم نامزدیم از مجبوری  میرم ...ادم جرات داره به شوهر بگا نار میکنن

یا  ودود ...
2740
عجب  الان وقت پز دادن نیستا

عجب الان وقت فضولی نیستا 

کاش انقد منفی نگر نباشیم من جواب پست بقیه رو دادم پز ندادم گفتم وضعشون متوسطه شوهرامونم نبوده بگم بخاطر اونا رودرواسی بمونم....انقد بدم میا از قاشق هر اش

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
خونه باباشه ها من با شوهرم رفتیم شهرمون دو ماه و سه ماه خونه بابام بودیم مگه خونه غریبس که لطف کردن ...

هرکس یع حریم خصوصیی داره حتی پدر مادر 

الان اگه دو سه روز مونده بودن رو سرشون میزاشتن

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟

خوب شوهرت رو بفرست خرید هر چی میخوایید بخره بزاره تو یخچال یخچال رو پر کنید مهمون یک روز دو روزه دیگه ،خدایی اینهمه مدت موندن سخته دیگه همون کوکو و اشم که درست میکنه مامانت دستش درد نکنه