2733
2734
عنوان

40 نفر شدیم😍

3747 بازدید | 579 پست

دوستای گلم که قراره 40روز به نیت حاجت روایی کنار هم حدیث کسا بخونیم و دست به دعا ببریم

انشالله از امروز شروع میکنیم

انشالله خدا روسفیدم کنه و همگی بااشک شوق این چهل روز رو به اتمام برسونیم و هرروز خبرای خوبِ حاحت روایی به هم اعلام کنیم

لطفا تعهدمون یادمون نره و هرروز خوندنش رو فراموش نکنیم

الهی به امید تو🙏

11فروردین @_آرامش_    

12فروردین @jiaaaaar    

13فروردین @راتاراتین    

14فروردین @نیاز_نوری    

15فروردین @دلارام7499    

برای حاجت رواییم صلوات به امام زمان بفرستید

سلام خداروشکر من به نیت ظهور آقا امام زمان و حاجت روایی همه افراد تاپیک و اینکه خودم شغل مناسب پیدا کنم و مهرم بیفته به دل کسی که عاشقشم

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خداروشکر من به نیت ظهور آقا امام زمان و حاجت روایی همه افراد تاپیک و اینکه خودم شغل مناسب پیدا ...

بله عزیزم من فراموش کردم که اینم بگم مرسی از یاداوریت.اول از همه به نیت سلامتی امام زمان و بعد حاجت هامون.

الهی عزیزم .از خدا برات ارامش میخوام و مهر زیاد بین شما و اون کسی که دوسش داری.از ته دلم برات این آرزو رو میکنم به حق این روز مبارک

برای حاجت رواییم صلوات به امام زمان بفرستید
2731
بله عزیزم من فراموش کردم که اینم بگم مرسی از یاداوریت.اول از همه به نیت سلامتی امام زمان و بعد حاجت ...

فدای شما بشم عزیزم حتما سر نمازم دعات میکنم

خیر ببینی

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
2740
20فروردین @آهای  21فروردین @خورشید8     22فروردین @نازنین7566 &nb ...

وای عزیزم ۴۰ نفر شدیم؟؟ 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
اره عزیزم 

مرسی عزیز دلم از کی شروع میشه 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
از امروز

مرسی عزیزم...پس الان میخونم واسش 

2706